Slávek Maděra - Úvod | Bandzone.cz

Slávek Maděra acoustic-folk / Ondřejov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kruhy na vodě
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Hurá na Maděru

(Upraveno: )

15.6.2023 se v Městském paláci Templ v Mladé Boleslavi uskuteční, v rámci Maldoboleslavského filmového festivalu, koncert českého písničkáře Slávka Maděry s podtitulem "Na Maděru".

„Na Maděru” je elektroakustický koncert písničkáře a autora Slávka Maděry, který se při volbě názvu svého recitálu nebál přiznat, že i on překračuje své možnosti a hranice,  když usíná s prsty na hmatníku.

Význam slova Maděra se pak často liší ve výkladu různých pragmatismů. Jednou je to staročeský lidový tanec, jindy druh vysoké čepice nebo se v přeneseném smyslu používá jako synonymum vyjádření „na padrť”, které je odlehčenému tématu nejblíže. Lze to ovšem vidět i jako odpověď na otázku, kam a na jaký koncert dnes večer vyrazíme .

Premiéra pořadu se uskutečnila dne 2. prosince 2017, reprízy pak v 18.12.2018 a nejpovedenější dne 21. prosince 2019 na miniaturní scéně restaurace Trifot, která se proslavila několikaletým pořádáním otevřených open mic koncertů.

V roce 2023 se k tomuto titulu po nucené přestávce vracíme v novém provedení.

Pořad Na Maděru je dramaturgicky sestaven z výhradně autorského repertoáru, doplněného o téměř herecké pojetí přednesu. Mezi písničkami jsou kromě poutavého  vyprávění použita rozmanitá audia doplňující děj, přičemž to nejdůležitější, ne zřídka humorný kontakt s publikem, zůstává zachováno.

 V programu v některých uvedeních vystupují i pozvaní hosté. V minulosti to byla písničkářka Eva Blondýna Suková, Jaroslav Kříž (Crossband), sk. Karamelový karavan, Mince vo fontáne (SK), Petr Kadlček a Daniel Andel. Především je to ale  „one man show” nezaměnitelného interpreta, který rozdává nejen písně, ale i energii do zaplněných řad hlediště.

Délka představení 90 minut

Koncert neobsahuje přestávku | Režie: Slávek Maděra

Produkce: Produkční skupina PSM

Reference:

 premiéra  02.12.2017 - Trifot restaurant, Praha 13

 reprízy     18.12.2018 - Trifot restaurant, Praha 13

                  21.12.2019 - Trifot restaurant, Praha 13

 aktuálně:  15.06.2023 - Městský paláce Templ, Mladá Boleslav

                  05.10.2023 - Trifot restaurant, Praha 13

                  19.10.2023 - Klub Válec, Praha 2

Autor: Slávek Maděra
Produkce: Slávek Maděra
Booking: Produkční skupina PSM, IČ 71763678
Objednávky: 731 670 057, 731 817 718, booking@slavekmadera.cz

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.