Okej meli bysme hrat jako predposledni adresu necham radsi na zouzovi .)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Okej meli bysme hrat jako predposledni adresu necham radsi na zouzovi .)
oukchej,... tak apara je domluvena!!! vemu si na bicí jen klasiku a pak ji půjčim viktorovi, snad nebudete hrát poslední???!!! ... jen mi kdyžtak napiš adresu klubu najdu to na mapách , páč nejspíš pojedem autem... zatim teda čuzzzz!!!! džízrMK
okej tesime se
zdar mládenci!!!
...tak jsme se domlouvali na koncert v Děčíně...mohli by jsme tu sobotu 29.3.08.
...tak dejte pak vědět, jak s aparaturou ...atd
zatim čuzzzz....džízrMK
zdarec borci!!!
thanx za pozvání na akci! ...V pátek14.3. máme s MK zkousku tak se domluvíme a dáme vědět,ok?
Jestli se budete v sobotu15.3. nudit , stavte se v cirkuse, hlučíme tam s MK...více info na močáckym bandzonu. ... zatim čuzzzz džízrMK
Já bych do toho šla, ale nevím, jak moc zaneprázdnění jsou kolegové. 5. až 6.4. bysme měli točit CD, takže spíš ten konec března. Uvidím, co se dozvím na zkoušce. Ála
Nazdar Draci.Dík za ozev,jsem rád,že ústí je tak malý :-) a něco vymyslíme spolu s námi za akci.Carlos & Umbrella
Noo....fakt to chceš slyšet úúúúúpe do podrobna ?:D:D:D:D
heheh no za malo :P nuže a v jakých podmienkach ?:D som same ucho :P
Heh,tak kdyžbys viděla v jakejch podmínkách je tohle nahraný xDxD