no hlavně ne první to bych ani nepřišel
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no hlavně ne první to bych ani nepřišel
Jo my s tim taky počítáme , už se těšíme čuzte
Hi los grindos!!!
...tak na toho 1.máje (tj.čtvrtek 1.5.08)s Vámi počítáme na 120%...tak naám to potvrdte!!!...bude se hrát od 12-18h pořadí kapel se ještě upřesní...zatim džízrUM
salut bubáci!!! ...v DC to bylo moc fajn!!! ...jináč počítejte s tím prvomájovým hukotem,až bude něco new dáme vědět!!! ...džizrMK
jj taky dik :)
zdar dík za včerejší koncert byla prdel :-)
Nocturnal Emission
pro viktora : no to víš že to vim ty ropucho :D
to MK:Zdarec jako urco bych vam chtel dat aspon za cestu ale fakt bude zalezet kolik se vybere.A hlavne musim zaplatit zvukare a klub ale to snad nejak ukecam.
no nas basak ma basovej aparatek rozbitej no :(