Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

skungowlet electronica-acid / Rosice u Brna 23

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Mala la Mescalina 43 ×

Novinky

Freetekkno scéna...

Freetekno scéna zahrnuje v Čechách desítky tisíc příznivců a funguje na nevýdělečném základě. Akce jsou organizovány dobrovolně a pokud je vybíráno vstupné, slouží pouze na pokrytí nákladů. Kromě hudby zahrnuje tato subkultura i další prvky: osvětlení akcí (typické jsou silné stroboskopy), výzdoba záhadnými obrazci na plachtách, videoprojekce, žonglérská vystoupení a fireshow.

Základem freetekno scény jsou soundsystémy (také Tribes - kmeny), volná seskupení lidí, kteří společně vlastní hudební aparaturu a dodávky nebo nákladní auta k její přepravě. Jednotlivé soundsystémy nebo jejich skupiny jsou jádrem freetekno party a mají největší podíl na její organizaci. Mezi nejznámější české soundsystémy patří Cirkus Alien, Komatsu, Metro, NSK, Oktekk, Shamanic a Strahov.


Hlavní událostí roku je teknival, freetekno festival pod širým nebem otevřený pro všechny freetekno umělce. Český teknival nese název CzechTek, koná se každoročně v červenci a účastní se ho desítky tisíc lidí z celé Evropy. Free party jsou menší akce, omezené zpravidla na jednotlivé soundsystémy. Vlna těchto akcí po celé ČR se koná pravidelně koncem dubna. Během roku probíhá mnoho dalších free parties pod širým nebem nebo v klubech, hospodách a různých opuštěných budovách.

V zahraničí probíhá nejvíce freetekno akcí ve Francii a dále v Německu, na Slovensku, v Holandsku, Španělsku, Itálii a v Kanadě. Momentálně směřuje vlna freetekno směrem na východ např do Bulharska a Ukrajiny.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

bluechips band


Bez profilu

vybavené zkušebny v Brně
č.1 5x10m plně vybavená
č.2 5x4m vybavená
č.3 5x5m vybavená
po - ne 7:00-23:00 hod. - zajištěno elektronicky - voda, WC, parkoviště
hlídaný areál
www.bluechips.cz
603 494 178 franta

Nahrávací studio George Lukase - Brno

Dobrý den,
rádi bychom Vám nabídli služby našeho nahrávacího studia. Nacházíme se v Brně, máme dlouholeté zkušenosti (téměř 15 let) s nahráváním všech žánrů počínaje folkem, rapem, rockem, metalem až po mluvené slovo, dabing nebo reklamy. Nahrávají u nás kapely z celého světa, zkušení hudebníci zvučných jmen i amatéři, kteří jsou ve studiu poprvé (k těm přistupujeme shovívavě a téměř mateřsky). Před samotným nahráváním preferujeme osobní schůzku s kapelou, kde se seznámíme a popovídáme si o tom, jak bude práce ve studiu probíhat, na co je potřeba se připravit a tak dále…
Více informací, včetně fotek ze studia a ukázek naší práce najdete na www.georgelukas.cz.
Máte-li zájem, kontaktujte nás na email: georgelukas@seznam.cz nebo na mobil: 604 748 719. Těšíme se na případnou spolupráci při nahrávání vašeho CD nebo Dema.
Nahrávací studio George Lukase - Brno

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 853
Poslechnuto skladeb
43
Profil registrován
16.11.2010