No konecne nowa vec!!!! super jen tak dal kluciiiiiiiii!!!!!!!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No konecne nowa vec!!!! super jen tak dal kluciiiiiiiii!!!!!!!!!!
Názdar bando, děkujeme za včerejší společnou akci, byl to nářez. Vaše hudba je slušná práce! S pozdravem Murder Inc.
pic, ve spolek, propagujte kamarádi
Včera výbornost, kytarista je řízek jak hovado.
A kde je hardcore . . . . ???
Děkujeme za podporu v GBOB jsme v semifinále. Díky moc, SKiFF
Skiff je to co tady v ČR chybí, doufám, že to všem posluchačům dojde. A nezapomeňte hlasovat pro kapelu Skiff - GBOB, aby se kluci dostali dál...
Díky všem dobrým lidem za podporu v soutěži GBOB L
Lidi díky za krásný slova baví nás to a připravujeme spoustu ŠMRNCOVNÍCH VĚCÍ hlavně pro vás apapapapapapapaapaaaaaaaa a koukejte být na sebe opatrní čuuuuuuzzzzzz L