Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Skelet pop-rock / Ústí nad Orlicí

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Skelet


Bez profilu

Díky za názor, zvukaře nemáme, takže člověk, který měl notebook a pil pivo v tom
byl nevinně.

Honza


Bez profilu

Mimochodem, ten"zvukař" seděl celou dobu vedle jednoho z předních satelitů, čučel celou dobu do notebooku a popíjel pivo... to myslím mluví za vše.

Honza


Bez profilu

Milí Skeleti, slyšel jsem vás poprvé na maturitním plese v České Třebové v pátek 13.2.2015. Musím říct, že jste se mi jako kapela velmi líbili a to jsem, řek bych, náročnější posluchač. Co vám ale musím vytknout a doufám, že to pro vás bude impulzem ke zlepšení, tak to je zvukař. Nevím, jestli to je váš zvukař nebo to bylo zvukař třebovského sálu, ale ten člověk by si zasloužil pověsit za koule do průvanu. Naprosto vám zničil vaše vystoupení - prakticky nic nebylo slyšel, všechen zvuk byl omezený někde kolem středů a ta vietnamská aparatura, který by ozvučila možná větší obývák mluvila za vše. Prosím vás, jestli to byl váš člověk, rychle se ho zbavte, protože, jak už jsem psal, naprosto vám ničí vaše vystoupení. Díky, Honza.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 449
Poslechnuto skladeb
1 084
Profil registrován
4.6.2010