čux!
Přijedou na vás do Prahy nějaký gauneři a sígři z Příbrami? Jesli ano, tak můžu sehnat přespání.. chce to jen dát vědět dopředu.
Mějtě se!
Zefv
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čux!
Přijedou na vás do Prahy nějaký gauneři a sígři z Příbrami? Jesli ano, tak můžu sehnat přespání.. chce to jen dát vědět dopředu.
Mějtě se!
Zefv
takže co se týká nahrávání... máme jasno... Tumis má v pytli ruku, takže nahrávání teď v nejbližší době nepřipadá v úvahu... a já v klidu můžu pracovat na autě, to je krása :)
zkouška bude..
Jak vyserem? já s tim nahrávánim počítám, mám takhle volno dva víkendy zasebou, takže toho musíme využít, děcka ! :-)
nehodlám se jakkoli zúčastňovat konsexuálních čehosi... zkoušky v neděli, odložte babičky a jiný, se zkouškou skalisky, neslučitelný činnosti na jindy :) ...
co to nahrávání, másla? Trénujete, nebo se na to teď vybodnem?
slovo konsexualni je na nas vojto moc... jsme jen obycejni elektrikari... na nas musis s tumisem pomalejc :-)
Nemám! :D pač se stanoví jiný datum, jakože nejspíš sobota, popřípadě pátek večer, a domluví se skrze hlasování, čili konsensuálně .-) bordel si v tom te´dka udělal ty, voe! :D
Pokud někdo z nás nebude moci a z donucení stanoví jinak, než bylo stanoveno, kdo potom stanoví právě to datum, kdy budem zkoušet? Mám takovej pocit, že zkouška stanovená někdy v týdnu stějně nevyjde, protože jsme všichni v hajzlu, tudíž budem nuceni stanovit jiný termín a nesejdem se už vůbec.. No tak Vojto, máš v tom trochu bordel :-)
každou je neděli odpoledne je zkouška Skalisky, pokud není stanoveno jinak, kdyby jste něko měl jiný plány, tak to prostě hlašte předem. (nejlíp tak tejden dopředu) NEEXISTUJE, aby zkouška nebyla v neděli, pokud neni staoneveno jinak. Všem jasný? a teď už vážně musíme zkoušet...