Zdravím tě máme v plánu začít vysílat internetové amatérské rádio zaměřené na hip hop underground více informaci nalezneš v našem profilu . Chtěl jsem se tě zeptat jestli by jsme mohli tvou tvorbu vysílat bez nároku na honorář ( jsme nezisková organizace ) jediná podmínka je že tě nesmí zastupovat OSA ani jim podobní . Díky hezký den Geth VRAKBAR
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.










