Zdravim chastraváky slyšel jsem že budete na Hradek rock summer je to pravda ??? :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravim chastraváky slyšel jsem že budete na Hradek rock summer je to pravda ??? :-)
welcome fuckerzzzzzzza !!!
Litoměřicích...bydlím tu teprve krátce, tak to ještě moc neumím napsat.
Čau zapomínáčkové...jen připomínám, že dnes hrajete v Litoěmřicích :-D
Díky Marcelíno za přání. Taky si všichni přejem, aby to udělal. Bojíme se však, aby nepropadl místo učení na maturu, World of Warcraft..:)Měj se fain.
čau bando, tak jsem se dozvěděla, že má váš kytarista tak trošku fofr. prý ho čeká maturitka a to všechno stíhá?? držíme ti Flerenc palce ať to vydržíš a jasně že uděláš. .))) čao
Ahoj..když budeš chtít, tak si přijď tenhle pátek 17.4. zablbnout do Vlaku na harcovských kolejích , kde nás můžeš vidět naposledy před delší libereckou pauzou.. zahrajou fain kapely:
Ignorance
Anime Torment
Unaffected Evolution
Sin the Eighth
zdravim .) tady máte plakátek http://www.bleedingentrails.ic.cz/krest…
Zdravim! Moc rád bych přišel, ale bohužel mam následující dny dost nabitý. Až se něco zase naskytne, dejte vědět. ;-)
2 gaba: mluvis nam z duse, uz jsme se o tom bavili, jen me mrzi, ze jsme to nemohli udelat jako prekvapko:( Mejse a diky za vse