tesim se na vas vy pakarny!zakaliiiiiime!!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tesim se na vas vy pakarny!zakaliiiiiime!!!!!
čau kucííí, máte na mailu plakát na Mindtrap, tak si to sem mrdněte, už se těšíme na lehkej průplesk.)
Ahoj, dekujeme moc za pujceni boxu! Hrali jste pekne, nechcete si s nama dat nekdy nejakej koncert?
Hrali ste moc dobre !!!jen tak dal!!!
To pulchra.puella: Yes, there IS a chance to get a contact of that "SAUSAGE" but he is too shy. Maybe you can visit some of our concerts and ask him personally. Cheers.STE.
Is there any chance to get a contact that naked-beer guy in your photo-gallery:-P ?
pulchra.puella@centrum.cz
Ahoj kamarádi, ten koncert s With Abandon je ve Vansdorfu klub RC Peklo, tak se mějte krásně teple!!! Zdravim Karla,-))
Cjánovičáci máte pravdu, nejlepší kapely tam píšou zezadu nejmenším písmem:-D
http://luntrie.rajce.idnes.cz/anime… tady jsou panove fotecky z helpu...
tak se pobavte jako ja
nazdarek vy hovadka!jak je...tady slecna co nema koule od ondry...