Jo jo!dikes za pozvání!zkusím dorazit.Windis
misha
No panove,..nejlepsi je fotka s bavorskou klobasou,ta se mi moc libi:) Ale stejne nejvic miluju Borise
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No panove,..nejlepsi je fotka s bavorskou klobasou,ta se mi moc libi:) Ale stejne nejvic miluju Borise
Jo jo!dikes za pozvání!zkusím dorazit.Windis
Cest, naverbuju par lidi a zkusime dorazit a udelat nejaky vytrznosti:-D
Ahojda..možná se stavim na chviláka pocestě z meetingu takže kdyžtak vs obotu čůz:))
cuuuziiie:) ten vecer jeste slavim narozkyale pokud to dopadne,tak radi dorazime,dikec za pozvani!:D
Díky za pozváni ale bohužel nemohu,pracovní povinosti mi to neumožní.Tak třeba příště na nějake jine akci .Čus
Hell-o, my v té době natáčíme v Brně DVD,ale at vám o dopadne a někdy příště...!!
www.var-metal.cz
určitě přijdu:-)
Moc se omlouvam, ale budu od patku do nedele mimo Lb, takze na koncik nebudu moci prijit... :(
Nazdar démoni, nic neslibuju,nevim ja kna tom budu s časem ale rád bych zašel !! Tak já vás zase naoplátku zvu na 9.10 do Black Panter na Bittersweet - Apocalyptica revival od 20:00 ,...HC-ello s váma ;-)