Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Šimon Peták folk / Brno

„zimní spánek“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Čiribu čiribá brázdí Proglas a já spím

Upraveno:

Dramaturg rádia Proglas, Milan Tesař, mi poslal milej mail se seznamem nejhranějších písniček za říjen 2018. Moje Čiribu čiribá vyšplhala na druhou příčku! Tož se s vámi chci podělit o radost, že písničky (no, ať nepřeháním - písnička) si umí žít po svým, i když o ně já zrovna moc nepečuju. Proč to?

Jednak jsem si ukrojil na podzim dost velkou porci divadelní práce (premiéra v Nitře, jeden scénář do Brna, druhý do Olomouce), jednak jsem začal studovat doktorát. Taky jsem se přestěhoval, a úplně čerstvě jsme teď s milou doma tři. Máme psa. Teda psu. Říkáme jí Luna.

Přistihl jsem se v tom všem, že jsem už dlouho nepřibral na repertoár žádnou novou písničku. Žádnou jsem totiž dlouho nedokončil. Leží mi jich v hlavě rozpracovaných několik. Taky kytara potřebuje po letních lázních přeci jen ještě jednu operaci, navíc mám nepolevující chuť potkat se s novým nástrojem a aspoň chvíli se v hudbě vrtat sám, někde stranou v jeskyni, abych se mohl probudit aspoň o píď jinde, než kde jsem se uložil.

Zdravím vás proto uctivě, nějaký čas teď budu hudebně spát. Kdož byste si přál - CDčka jsou k mání, zahrát můžu vždycky aspoň z repráku. Až vstanu, dám vědět. Buďte v dobrém, těším se už teď.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Gean de Vries


Bez profilu

Skvělé Georgi !!! Dej vědět kdy máš koncert, jedem okamžitě !!!

Radek Malý


Bez profilu

Nádherááááááááááááááááá. Luoyang je nejlepčí.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 21

Spřízněné kapely: 3

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 949
Poslechnuto skladeb
3 468
Profil registrován
23.12.2016