Silverymoon - Úvod | Bandzone.cz

Silverymoon power-metal / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Titans'Revenge (EP 2012)
  Nezařazeno
 • Night Requiem (EP 2012)
  Nezařazeno
 • Last Day Of Heroes (EP 2012)
  Nezařazeno
 • Last Day Of Heroes (orchestral) (EP 2012)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Aktuálně

Všechny novinky kolem dění kapely hledejte na našich webových stránkách: www.silverymoon.cz 

Aktuální novinka:

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Levák Bob

Wau wau! Asi sem nečekal že by se v Čechách takhle podobně tvoříci skupina našla - jsem velmi mile překvapen. Držim palce, hlavně prosím neupadněte do takovýho toho powerovýho klišé :-p

Ravenlaw

Dost dobry vcera v exitu, hlavne ke konci ste to docela nehorazne rozjeli. Titans Revenge je narez! Skoda ty hrstky lidi ale to je proste v Praze dycky, milion moznosti co vecer delat a tak nakonec zustanou vsichni doma, pche. Nekdy si to snad zopakujem. Mejte se nestvurne!

Zobrazit všechny názory