Zdar kluci,
v Lounech bohužel málo lidí, za stodvacet jsem sice viděl jen dvě kapely, ale z nich jste byli nejlepší! Byli jste tam vůbe nejlepší!! :)
Tak tady máte dvě nahrávky. V tý první si střihnul i malou roli (údajně) zpěvákův psík ;)
http://www.youtube.com/watch?v…
http://www.youtube.com/watch?v=3q1O9enF…
Domek
na stromkách supeeeer hošani!!..:)









