Hehe, né, to jsou spíš takové ozvěny historie, ve skutečnosti hraju jenom ve dvou kapelách! :D Váš název mě nejdřív trošku vyděsil, ale po poslechu písní v přehrávači a především po poslechu "Open Eyes" jsem vám už nemohl nepodlehnout! :) Ať se daří a doufám na brkou "živou" viděnou! :)













