Shit Happens - Názory | Bandzone.cz

Shit Happens punk-rock / Roudnice nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Tell me why
    Nezařazeno
  • About me
    Nezařazeno
  • Neverending fight
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Degi

Poslední reakce na Karba : to že jsi nic takového neřekl přímo neznamená,že to tak nevyznělo.S tím povyšováním jsi začal taky ty a to formou poučování a otázek typu - "víš co je akord?"Kdybys tu neprovokoval podobnými výlevy a protě napsal nelíbíte se mi chlapi,nazdar,tak bych neřekl ani popel...
O tom,že jsem ješitnej jak prase vím,protože to je prostě kus mýho já...lidi co mě znaj to určitě vědí :o)

Bez profilu

karbo to degi

nedá mi to.. a musim tu zanechat svojí obhajobu.. čet sem si zpětně svoje a tvoje příspěvky.. v žádnym z těch příspěvků sem nepoužil větu: "ste sračka, radši to zabalte" pouze sem poukázal na to, že nejste tak dokonalý, což ty považuješ za úrážku nejhrubšího zrna.. (a to sem dokonce uved důvody proč se mi zdáte špatný). v týhle diskuzi neni problém se mnou, ale s tvojí ješitností.. jednu chvíli už sem se nasral a nazval tě omezencem - to byl spor mezi náma, celou tvojí kapelu sem do toho netahal.. celou tu dobu sem vycházel z tý nahrávky.. jak je stará je mi fuk, tady je prezentovaná jako aktuální, celej svůj úsudek sem si postavil jenom na tom, protože sem vás nikdy neslyšel, (i dyž podle fotky mám pocit, že bubeníka sem už někde viděl, ale to je fuk). nemůžeš se mi divit.. sem člověk, kerej má taky svůj svět, svoje názory a ty nejsou objektivní a nijak světoborný..

vzhledem k tomu, že z mý strany nepadlo nic vo tom, že to máte zabalit (jasně, vyhecoval sem tě větou: "ukažte, že na to máte") ale to jaksi neni nic z toho co mi sypeš na hlavu..

takže.. ano.. mám na to právo - nic sem nedokázal (krom napsání pár písniček, kerý se mi líběj), ale ty taky ne.. takže sme si rovný!! sme stejný hovna u cesty.. nepovyšuj se, nebo jednou dostaneš tak přes koule, že už nikdy nebudeš mít děti .c))

Bez profilu

Degi

All : neobhajuju nahrávku,že je super dobrá,ale i tady na bandzone jsou mnohem ale mnohem hroznější nahrávky,než je ta naše....ale sere mě,když někdo začne říkat,styďte se,zabalte to a sám přitom nic nikdy nedokázal...má na to ten člověk právo?

Bez profilu

Radar

chlapy už toho nechte, to už neni debata o kapele...vemte si na sebe icq a dořešte to tam....
2karbo: tvoje názory akceptuju a souhlasim s tebou že ta nahrávka je fakt hrozná, ale nic jinýho zatim bohužel nemáme...uznávám že nejsme žádný super muzikanti a rozhodně to nechci schovávat za špatnou kvalitou nahrávky,ale každej nějak začíná... :o)
hrajem hlavně proto že nás to baví a jestli se to líbí ještě někomu tak sme jedině rádi... :o)
2degi: nechápu proč to tady furt obhajuješ...když si sem dával tu nahrávku tak si musel počítat s kritikou..zamysli se nad tim....

Bez profilu

jimmy

hej lidi super konverzace...bezva sjem se pobavil...hele pravda ze nahravka neni nicmoc ale slysel jsem SH na koncerte a je to fajn...clovek si zapoguje(i metalista jako ja:)),zablbne, je to sranda a kluci se urcite vypracujou....patrony an to maj, nadseni taky...drzim palce...za demencii kuba n.

Bez profilu

Jeronimo

Degi,tywoe,už to nekomentuj,uznej že je ta nahrávka na hovno,bicí jsem tam sprasil jak pes,zpěv tam taky nemáš extra přesvědčivej a kvalita nahrávky..? Sice byla tahle nahrávka jediná použitelná z toho živáku,ale i tak já osobně bych se s ní nechlubil a pak jí takhle neobhajoval!! Sklidni hormon a zamysli se nad tim,pleaz..
2Karbo a ostatní: Za naší kapelou si stojim,za nahrávkou ne.. V nejbližší době chceme nahrát pár songů,sice ne ve studiu,ale myslim,že cokoli bude lepší než tohle,ať už se zvuku,nebo zahrání týče.. Nechci dokazovat to,že nejsme tak špatný kecama kolem,ale hraním!! Dát na bandzone náš profil takhle brzo s takovouhle mp3,byl docela dost ukvapenej nápad,ale Degi to bere trochu jinak než zbytek kapely mno..:o)

Bez profilu

karbo

no.. nestojíš o mě ty.c)) zatim sem nikoho jinýho neslyšel.. (ježiš.. to sem zase vystavil xycht pranýřování..) bye bye a dokažte že na to máte.c))))

papa

Bez profilu

Degi

karbo : neumíš číst bo co?Říkal jsem,že už tu na tebe neni NIKDO zvědavej,tak nevotravuj.

Bez profilu

karbo

lol. seš fakt nemocnej.. obdivuju lidi co dokážou převrátit každou větu..

o zamindrákovanejch lidech - klasika.. to už je snad trapný tahat tady myšlenky tohodle typu..

já neřikám že se mi nelíbí váš styl.. nelíbí se mi jak to neumíte zahrát a to je velkej.. velkej rozdíl..

1 2 3 4 5 68101316202530354044474951 52 53 54 55 56 57 58 59 60