Ej-Dý
No vidis Degi co delas
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No vidis Degi co delas
Pekelně dobře
AD: Je to sice jdu dál,jdu dál,kdo by se bál,ale to je jenom pro upřesnění,ptž Degimu je fakt občas pekelně rozmumět....;-]
Kdo dáááááááál kdo dááááááááááááál, kdo by se báááááááál
Já jsem Honey's honney :o)
Hele nemůžu se ti dovolat Jarmile,potřebuju záznam za straškova,třeba po mailu v mp3,protože jinak se ho asi nedočkám,jsem teď nastydlej jak píča,takže rychle houm a du se válet...
Tak Degi,Honey,nebo Milan?! Kua,jsem z toho nějakej zmatenej :-D
Jarmile ta fotka s těma mejma dvouma Milanama se ti povedla :-D
No chtěl bych si to poslechnout, takže kdybys to moh hodit čtyřprsťákovi na zkoušce tak by se to ke mně nějak dostalo snad:-)
Ludva : No mám celej kocert Shit Happens,ten song tady na banzonu je právě z tý Budyně,ale byl jedinej použitelnej u ostatních je ještě horší zvuk...ale jestli to chceš,tak no problemo.