Ludva
Degi: Sorry to inform jů, ale v pátek je v tanečních věneček a my jdem a pak jdeme kalit s tanečníkama do rendy, my si uděláme výlep v podluskách a okolí v neděli večer. Ale nevim teda kdy oblepit to náměstí a tak. Pro ty plakáty se asi stavíme ve zlaťáku v pátek večer.




