Degi
Ludva : kdo by si mohl nechat ujít Sajrajty voe ? :o)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ludva : kdo by si mohl nechat ujít Sajrajty voe ? :o)
Kdo by to řek:) Budete v Rendě na sajrajt?
Ludava : my jsme piráti...a piráty nevokradeš voe :oD
Radar : Bella Fica
Kluci: Ty vole bůh mě vytrestal:) Sem si stáhnul vaše songy do phonu a dneska se mi posral a nefachčí;) dobrá protipirátská ochrana
Ceplin: A z jaky si kapely?
Degi: jasan,prasule jsou problem..chci videt nas,jak to zvladneme v lete.
jinak zvuk ale neni spatnej,zvlast za tak kratkou dobu.
2 Zelior: Dik,ale to myslim nehrozí :o)
gratuluju k demu!!!! doufam ze se prosadite at alespon nekdo reprezentuje roudnici v CR=o)
Ceplin : Děkujeme :o) s textama to je těžký jak říkáš,ale to myslim je u většiny kapel dneska problém :o) No zvuk se nám líbí na to,že jsme to nahráli za den,kdybychom měli víc času ve studiu,tak bychom si s tim určitě víc pohráli,ale to už je bohužel o penězích :o(