Ej-Dý
Degi: nenavazej se do naseho stylu:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Degi: nenavazej se do naseho stylu:D
Shit Eater : Zaplať pánbůh že 3 akordový tragédie už vymírají :o)
shit eater: Ty si spis neozmatenec chlapecku...
bart: PRAVE ZE TO U NAS VYMRELO!!!! TED UZ SOU TU JEN TYHLE NEOPANKY - ble
Zdar chlapi super hudba,sem prekvapenej ze to u nas jeste nevymrelo:)!! jen tak dal;)! www.bandzone.cz/hustlerstate
Mrkněte na článek o Shit Happens na http://www.kvakpunkrock.cz
to radar..urcite to honzovi vzkazu..on je totiz taky pravnik..:)
2 sly: Pravda :o)
to radar: nemusis cekat az do neziskovek ne, aby ses s nim potkal;-)
2 jimmy: to nás jedině těší :) a mužes mu vyřídit, že se potkáme na neziskovkách, hrajou tam taky :o)