Nazdar hoši!! zdraví největší funinka...
Degi
Jééé,já jsem 6000tej návštěvník,takže jsem vyhrál CD i placku :oD
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jééé,já jsem 6000tej návštěvník,takže jsem vyhrál CD i placku :oD
Kacahba : jsi naše 30tá faninka - kongratulejšn :o)
Ej-Dý : a jak by sis ten kambek představoval? :oD
Nazdar hoši!! zdraví největší funinka...
kucí kambek vám nemůže udělat nikdo jinej než vy samy ;)
Degi: Hele my bysme na tebe meli takovou prosbu;) My snad uz budem v dubnu naprosto schopny konzertovat nechces pro nas pripravit comeback?:D
Klapi : brzo bychom měli mít zprovozněny oficiální stránky,kde texty najdeš :o)
tož toto je vela vela dobre,,,,prosil bych o texty
Rádobi:Do gengstrů jako jste vy bych se nikdy nedovolil navážet :o)
Degi: My si tě najdem:) A nebo si přidáme 4 akord;DD