My jsme měli profil na Myspace?? Hehe,mně se nic neřekne..:-)
xvaclavx
a nebo si precetl tve proslovy na profilu haj hou :/ .....tedy jestli jsi ten sami degi
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
a nebo si precetl tve proslovy na profilu haj hou :/ .....tedy jestli jsi ten sami degi
ANTINAZI : ty jsi ale trouba,asi budeš nějaký děcko :o/
Chyba! Ludva bude podporovat ja budu pouze chlastat maximalne podporovat jeho:D I kdyz pochybuju ze budu neceho takoveho schopnej...:-P
Musíme podpořit na maturáku moji přítelkyni:) Teď doufám že jsem použil správného označení pro ni aby se nezlobila:)
Ludva : a já myslel že jste slušný kluci a vy se takhle chcete vožírat jo? :oD
Degi: Hele Degi ohledně Rendy doufám, že mi zase nebudete v pulnoci volat, že chcete kombo, protože se plánuju v pátek 16.týho ponořit do lihu spolu s Ejdým v Nerátkách a netušim jestli to přežijeme
Degi: Jasny chapu, ale kdyby sis to nahodou rozmyslel a zjistil ze potrebujes nejakyho tak vis za kym mas jit:P
Jarmil : Měli,ale byl takovej dost na hovno,teď už jsem se to trochu naučil ovládat :o)
Ej-dý : No to ještě uvidíme,je to akce hlavně o N.V.Ú. nechctěl jsem aby tam bylo moc kapel,teď tam jsou 4 a už to mi připadá hodně,původně to mělo být N.V.Ú. + 2 kapely,ale teď už máme 3 :oD
Degi: Ne ze bych se chtel nejak vnucovat ale co takhle 30minut ve steti (i kdyz spis min:D).Zacneme tam kde sme vlastne skoncili;)
My jsme měli profil na Myspace?? Hehe,mně se nic neřekne..:-)