cau chalani skoda ze ste nepostoupili:¨( takze rikate ze ty vyparovaci kola sou na picu a jako image mame nasadit 80 leta?:D
tvjk
jak ste vubec dopatli v tom 2. kole v metrixu????
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jak ste vubec dopatli v tom 2. kole v metrixu????
Zoidy : doporučuju spíš si nedělat srandu z kapel co budou hrát před váma,ale já si to prostě nemohl odpustit :oD Jako jinak porota je složená samozřejmě ze starších chlapíků,takže se to dalo čekat...škoda že to nějak nehodnotilo publikum,který tam ale nějak zapomělo přijít :o) no každopádně vám budu držet palce chlapcí...
cau chalani skoda ze ste nepostoupili:¨( takze rikate ze ty vyparovaci kola sou na picu a jako image mame nasadit 80 leta?:D
PJ : takže v sobotu v 11 na první stage? :o)
No my jsme dojeli v pohodě,ale Bohušovice solidní peklo...přijeli jsme a hrál Střihavka - to byla největší píčovina co jsem kdy viděl...když jsme to přetrpěli,tak nastoupil Škwor,to bylo o trochu lepší,ale i tak jsme po 20ti minutách odjeli,takže nic moc :o)
to Degi: jo tak po ty hruze jak hrala po vas, tak to tam sin dick 8 poradne rozjeli v kompletni sestave. fakt nahul. pak hrali x left to die a ty tam meli asi taky tak 5 kamosu, takze aspon nekdo. ale me uz se to tak nezamlouvalo. hudba super, ale zpev ala manson. to moc nemusim. kazdopadne to bylo lepsi nez prvni dve kapely. to bez debat:) a jak jste dojeli Vy? a co bohusovice?
hehe na olesko bych mel koupit aspon gigovku do fotaku a najit konektor k nabijecce do auta :D
Oxide : Díky za chválu,ta mi dělá dobře :o) tak oni podle mě hodnotili hodně techniku a takový ty důležitý věci co musí mít správňácká kapela z 80.let :o) ...škoda že jsem neviděl co předvedli X left to Die a Sindick8,ale věřim že byly dobrý,ne jako vykopávka After Dark :o)... hlavně že jsme zahráli a snad i pár lidí zaujali,dali jsme piva a byla sranda...jinak díky že jsi dorazil a snad se sejdem na nějaký další akci!
ty jo, tak az paty misto. ale nevadi, hrali jste dobre. a degiho kontakt s publikem byl asi nejvyraznejsi ze vsech kapel!
Nové fotky v galerii...