Shit Happens - Názory | Bandzone.cz

Shit Happens punk-rock / Roudnice nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Tell me why
    Nezařazeno
  • About me
    Nezařazeno
  • Neverending fight
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

tvjk

jak ste vubec dopatli v tom 2. kole v metrixu????

Bez profilu

Degi

Zoidy : doporučuju spíš si nedělat srandu z kapel co budou hrát před váma,ale já si to prostě nemohl odpustit :oD Jako jinak porota je složená samozřejmě ze starších chlapíků,takže se to dalo čekat...škoda že to nějak nehodnotilo publikum,který tam ale nějak zapomělo přijít :o) no každopádně vám budu držet palce chlapcí...

Bez profilu

Degi

PJ : takže v sobotu v 11 na první stage? :o)

Bez profilu

Degi

No my jsme dojeli v pohodě,ale Bohušovice solidní peklo...přijeli jsme a hrál Střihavka - to byla největší píčovina co jsem kdy viděl...když jsme to přetrpěli,tak nastoupil Škwor,to bylo o trochu lepší,ale i tak jsme po 20ti minutách odjeli,takže nic moc :o)

Dušan Homola

to Degi: jo tak po ty hruze jak hrala po vas, tak to tam sin dick 8 poradne rozjeli v kompletni sestave. fakt nahul. pak hrali x left to die a ty tam meli asi taky tak 5 kamosu, takze aspon nekdo. ale me uz se to tak nezamlouvalo. hudba super, ale zpev ala manson. to moc nemusim. kazdopadne to bylo lepsi nez prvni dve kapely. to bez debat:) a jak jste dojeli Vy? a co bohusovice?

Bez profilu

Degi

Oxide : Díky za chválu,ta mi dělá dobře :o) tak oni podle mě hodnotili hodně techniku a takový ty důležitý věci co musí mít správňácká kapela z 80.let :o) ...škoda že jsem neviděl co předvedli X left to Die a Sindick8,ale věřim že byly dobrý,ne jako vykopávka After Dark :o)... hlavně že jsme zahráli a snad i pár lidí zaujali,dali jsme piva a byla sranda...jinak díky že jsi dorazil a snad se sejdem na nějaký další akci!

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20 21 22 23 24 252729323539434750535557 58 59 60