čabas panáčkové! neni šance,my uš nehrajem. ale cose týče nějakýho konciku f okolí roudnice,tak by to i mohlo klapnout.no,uvidíme.ale musíte spívat hesky česky:) zdr j.n.D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čabas panáčkové! neni šance,my uš nehrajem. ale cose týče nějakýho konciku f okolí roudnice,tak by to i mohlo klapnout.no,uvidíme.ale musíte spívat hesky česky:) zdr j.n.D
cau chlapi co taghel nakej vymenej koncik ?:))
a ste v oblíbenejch,hoši...nechutně dobrá hudba.
chlapi přidávám :) super hudba
cau, poslechni nové písně a jestli máš chuť komentuj:)
Tak fotky na rajčeti... btw. proč by se tak nemohli dál jmenovat, vždy J.N.D. pro tu kapelu nikdy nic nezařídil navymyslel.. nic proti honzikovi... :) jinak všem moc štěstí v dalším hraní... doufám, že se dáte co nejdřív dohromady.. nápady ste měli výtečný:o* papa klucíí - jinak kalba 17.10. u nás - tak nezapomentě!!
Fotky z Rendy na :
http://shithappens.rajce.idnes.cz/
Borek : už jsem to psal několikrát - image není všechno.A s tím názvem už jsem tu taky několikrát psal...
Nebo Rádobi bez Bořka:D