Ahoj Shrkass ty tracky sou fakt dobry. Nejlepsi na tom sou texty ty jsou fakt luxsní, jinak jesi mi das pls tvuj facebook??. Diki a zatim cs.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Shrkass ty tracky sou fakt dobry. Nejlepsi na tom sou texty ty jsou fakt luxsní, jinak jesi mi das pls tvuj facebook??. Diki a zatim cs.
Ahoj Sharkass, cenim te, mas obrovskej talent
na tvuj vek!!! fakt me to bavi!
Hle jak te mam najit na Facebooku ? ? ? XD
Ahoj promiň že tě zase otravujeme ale napadlo nás jestly by si neměla zájem o nějákej FEAT ? :-) Dyžtak tady máš moje icq Skreč - 359186062 Jinak ještě jednou velký dík za názor a přídání přidávám taky :-) Ahoj Diamond MC´s
dík za koment moc si toho ceníme :-)
ahoj máš to fakt good tvůj styl se mi fakt líbí :-) hodně dobrý je začni žít život...
jestli chcš tak čekuj nás :-)
Jo jinak v cem si robis grafiku na fotky ? xd
Dík za koment potesil. Jinak abych ti neco tez napsal :) tak se mi tvuj rap moc libi. Slysel sem te tak rok zpatky (kvuli efesovi ) a uz to bylo dobry. Dneska posloucham a koukam ze si ze sebe vydala hodne a zni to skvele. Nejvic se mi ale libi inteligence tve tvorby, skutecne je to o necem a libi se mi i tema. Treba ten nejnovejsi track je skutecne skvele vybrane tema. S clovekem jako ty by bylo vynikajici dat featuring, ale o to te asi zadat nemohu pac si ted skutecne dobra. Ale i tak ti preju hodne stesti, protoze ty texty sou chytry takze jestli to nekam dotahnes tak to prave bude kvuli tem skvelim textum. Hodne stesti :)
Zdravím už dlouho to poslouchám a vždycky se mi tvoje tracky líbí...dělám teďka na CéDku...chtěl bych hostovačku pokud chceš tak napiš na 250009245...pošlu ti nějaký tracky tady na BZ sou starý!!...díks pokud odpovíš...
par let a ne led....sem kok:D:D