nádhera .. sharkass zase zabijíš ;);) .... rád t poslouchám ..... prostě mě dostává tvůj styl ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nádhera .. sharkass zase zabijíš ;);) .... rád t poslouchám ..... prostě mě dostává tvůj styl ;)
zdarec,hale některý tracky se mi fakt dost zamlouvají...včetně toho new...jentak dál...;0)
nic proti ale to je nemcina to leben noss nebo klik tam je jazyku ? :D
hey ten nowej?? mazeeeeeeeeeeeeeeeeec! nejvíííc
jou pohoda viď:D co ty?
dobre ty;) na to kolik ti je mas lepsi nazory nez mnoho dospelých
Ahojky jedeš moc dpbře:)Koukni na muj profil:)Dělame se skupinou Blackwhiteside cd bude se natačet v Praze w profi studiu možna pokud bys měla zajem o spolupraci:)Pisni prosim
Komentuj novej SONG ! :)
Ještě tu musim něco napsat, protože kritice se asi nevyhneš. Nový trek s názvem Unser Leben/Nos ventre je přimo otřesný:)..V beatu neslyším žádnou bassu takže beat nestojí za nic.A popravdě nepochopim jak může čech repovat cizím jazykem. Takže rep taky není žádná sláva.Nic proti,ale bejt tebou tak sem něco dám až to bude kvalitní jak po stránce zvukové, repové a hudební. To je všechno Měj se a trenuj
Ještě hodně treninku potřebuješ:-)