Hele v pohodě jsem rád že do toho pujdeš.:-) Tak až budeš redy dej vědět. Měj se
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hele v pohodě jsem rád že do toho pujdeš.:-) Tak až budeš redy dej vědět. Měj se
pokud das nekomu akapelu tak by to nemelo byt o tom ze jen zmenis zvuk... do akapely si das vlastni instro a vlastni styl... v tom se ukaze jak umis... a ne v tom ze ohrajes melodii...
proto se tomu rika remix ne
kdyz se zaposlechnete do toho instrumentu na remixu tak si vsimnete ze je to z casti okopirovany z instra od Janaj... hlavni melodie je dovolim si rict uplne stejna jen u remixu je pouzitej jemnejsi zvuk... podle me to oposlouchal a prehral... chvilkama tam ma pekny momenty... napriklad kdyz pridal housle... ale okopirovana melodie kvalitu remixu dava na bod mrazu
ahoj Shark Ass:)...máš pěkný tracky:)...nejlepší jsou Vzpomínky:)...ale jsi hodně dobrá:)...respect tobě...
Zdravim, spolupráce?:=)
takovej trošku Bpm styl
nikdo z nás bi neřek že holka zachrání hip hop *** dobrej text ve vspomínkách
vzpomínky paráda, tyjo flow supr, text taky supr, pohodička. smekáme:) BG
čau kočko:), tady Jimmy 69 z BG. jak sa másh co? přežilas tu akci v poho. dej echo. Jimmy