no jasny treba se zas potkame v battlu nikde na podiu priste no tak pa
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no jasny treba se zas potkame v battlu nikde na podiu priste no tak pa
zdravim byl sem na betlu a viděl sem tu nejkrutější raperku v celý ČR největší respect tobě pokračuj v tom co tě baví a myslim že o tobě ještě uslyšim mějse peace
Aha.. mno viděl jsem taky že tam bylo hodně novejch.. okey takže stream natáčel xD mno ale už by tam mohli něco dát jakože xD jinak dík za informejšn :) jestli tak tak dej vědět na můj profil a napiš si o icko :) jakože potřeboval bych něco probrat :) měj se zatím peace
luxus tvorba nechceš dát feat napiš pls na icq 473676920 :)
zdar jkj ja sem s tebou kecal po 1. kole si v poho a davali sis to tam!! libilo se mi to... hele kdyztak si meprodej na ajsku muzem pokecat ..mej se a respekt (405934253)
Jinak heště taková otázečka xD jelikož si byla účastník battle night 11 xD byl tam matheus atd. ? xD A nevíš jestli budou na netu nějaká videa? na stream nedali ani 10 ... xD tak jestli nevíš?! dík měj se
Zdravím bejby :) jakože dobrá prácička xD ... Narazil jsem na tebe dneska po prvé a abych pravdu řekl tak holky v rapu se mi moc nelíbí ale tohle, hm.. jakože fakt super bejby...! Moc chválím, dobrá tvorba :) Jinak track Vzpomínky nejvíc :) měj se peace
cau dej na tebe neco potrebuji se te zeptat na neco atd. ale jinak na battle night si zajebala i kdyz sem fandil shomimu a slapetovi ale tobe tez..nekteri lidi si mysli ze to mas napsane ale to ne pac si dostala i tema a dala si hodobre peac all doufam ze se zas sejdem na battle night 12 jestli tam budou vsichni z 11 tak dobra parta byl jsem na bn poprve jinak jsem byl nemocny ale jako 11 v pohode lidi uzijvete zivot.peac
Proc tam je download kdyz to nejde stahnou !!! a nechapu ja si dokazala porazit Strapo !!! podle me si to asi vyhrala diky divakum !!! jinak mas docela dobry pisnicky !!! :-)
mier...ty woe v sobotu s jim to nandala jako svine...hele dotaz prej ti tam nakej kluk s nike cepici a s bilim trikem Ecko daval pusu....napis jestli jo pac von je hodne ukecanej a srasnte se s tim vytahuje....zatim peace