Rapperka SharkaSs - Názory | Bandzone.cz

Rapperka SharkaSs hip hop-rap / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

29. února 2016
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Cesty (Produkce Dj Wladimir)
    Nezařazeno
  • Růžová královna (Remix by Dj Buzzty)
    Nezařazeno
  • Zakletá princezna - remix
    Nezařazeno
  • Stoupat výš ft. Melodyk (Produkce Dj Buzzty)
    Nezařazeno
  • Mohla jsem (Produkce Dever)
    Nezařazeno
  • Battle Night (Produkce Dever)
    Nezařazeno
  • Život je otázkou (Produkce Dever)
    Nezařazeno
  • Vzpomínky (Produkce Janaj)
    Nezařazeno
  • Zlomené srdce - ukázka (Produkce Basta)
    Nezařazeno
  • Druhá šance (prod. KingPaul)
    Nezařazeno
  • Toužíš být celebritou (produkce Dj Wladimir, master Dj Buzzty)
    Nezařazeno
  • Kameny (Produkce Petr Bobeš Pavelka)
    Nezařazeno
  • Láska na první pohled ft. Jayk3m
    Nezařazeno
  • Nejlepší časy ft. Reppy
    Nezařazeno
  • Nevrátím ft. Jan Vesely, Yanna (Piano verze)
    Nezařazeno
  • Bejt jiný
    Nezařazeno
  • Zpověď
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

S2NR

zdravim byl sem na betlu a viděl sem tu nejkrutější raperku v celý ČR největší respect tobě pokračuj v tom co tě baví a myslim že o tobě ještě uslyšim mějse peace

Lukis Kořenka

Aha.. mno viděl jsem taky že tam bylo hodně novejch.. okey takže stream natáčel xD mno ale už by tam mohli něco dát jakože xD jinak dík za informejšn :) jestli tak tak dej vědět na můj profil a napiš si o icko :) jakože potřeboval bych něco probrat :) měj se zatím peace

Bez profilu

MC Sweet

zdar jkj ja sem s tebou kecal po 1. kole si v poho a davali sis to tam!! libilo se mi to... hele kdyztak si meprodej na ajsku muzem pokecat ..mej se a respekt (405934253)

Lukis Kořenka

Jinak heště taková otázečka xD jelikož si byla účastník battle night 11 xD byl tam matheus atd. ? xD A nevíš jestli budou na netu nějaká videa? na stream nedali ani 10 ... xD tak jestli nevíš?! dík měj se

Lukis Kořenka

Zdravím bejby :) jakože dobrá prácička xD ... Narazil jsem na tebe dneska po prvé a abych pravdu řekl tak holky v rapu se mi moc nelíbí ale tohle, hm.. jakože fakt super bejby...! Moc chválím, dobrá tvorba :) Jinak track Vzpomínky nejvíc :) měj se peace

Bez profilu

slega

cau dej na tebe neco potrebuji se te zeptat na neco atd. ale jinak na battle night si zajebala i kdyz sem fandil shomimu a slapetovi ale tobe tez..nekteri lidi si mysli ze to mas napsane ale to ne pac si dostala i tema a dala si hodobre peac all doufam ze se zas sejdem na battle night 12 jestli tam budou vsichni z 11 tak dobra parta byl jsem na bn poprve jinak jsem byl nemocny ale jako 11 v pohode lidi uzijvete zivot.peac

Bez profilu

chestermike18

Proc tam je download kdyz to nejde stahnou !!! a nechapu ja si dokazala porazit Strapo !!! podle me si to asi vyhrala diky divakum !!! jinak mas docela dobry pisnicky !!! :-)

Cesar AKA DNA

mier...ty woe v sobotu s jim to nandala jako svine...hele dotaz prej ti tam nakej kluk s nike cepici a s bilim trikem Ecko daval pusu....napis jestli jo pac von je hodne ukecanej a srasnte se s tim vytahuje....zatim peace

1 2 3 4 5 6810131722283646587389105120133143150155158161163 164 165 166 167 168 169 170 171173175178181185190195200204208211213 214 215 216 217