jinak mas suprovou navštevnost jak to jen dělas
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jinak mas suprovou navštevnost jak to jen dělas
čau zcheckuj new track RH2 budu velice velice rád když se podiváš když tak hod nazor at vim ze se to libi nebo ne
zdravim respect za BN:) Pj..BBC
čau...hoodně šilene...tvl si dobrá =) přidávám...good luck a měj se ;)
ne ne spletkla sem se se DOST dobrá !! :)
sice tě vůbec neznam...ale si docela dobrá ;)
nemas zac prdelko :)
cau pamatujes na me na bn????mel jsem cernou cepici a modoru mikinu oneil smali sme se na sebe:D.D:Dkdyby neco dej na sebe icq nebo ja dam na sebe si me pls pridej icq-438986325 tak zatim peac
Zdar slečno, track ''Vzpomínky'' je nářez, rád to poslouchám. Na tvůj věk určitě dobrý texty a taky hezkej hlas :)
Twl to nechapu jak muzete bejt sni vsichni tak vystrikany !!!!!!!!!!!!!!! kdyby nebyla holka tak se nedostane ani pres prvni kolo !!!!!!!!!!!!!!!!!!