Vážně super produkce :).K battlu gratuluji.Zde podle bandu jsem byl ovšem úplně zmaten tvou inteligencí.Soudil jsem podle battlu,že budeš holka s průměrnou inteligencí,ze které moc inteligentních věcí nevypadne...No konec řečí jsi vážně dobrá-pokračuj a myslím si,že to dotáhneš daleko...Adys...
Pan Týpek
Na battle-nightu si byla super :) jediná výmečná :D snad poprvý co tam byla holka :D a dala si všechny :D:)) máš i super tvorbu, takže jen tak dál. Držim palce ať to dotáhneš co nejdál ;)











