Rapperka SharkaSs - Názory | Bandzone.cz

Rapperka SharkaSs hip hop-rap / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

29. února 2016
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Cesty (Produkce Dj Wladimir)
    Nezařazeno
  • Růžová královna (Remix by Dj Buzzty)
    Nezařazeno
  • Zakletá princezna - remix
    Nezařazeno
  • Stoupat výš ft. Melodyk (Produkce Dj Buzzty)
    Nezařazeno
  • Mohla jsem (Produkce Dever)
    Nezařazeno
  • Battle Night (Produkce Dever)
    Nezařazeno
  • Život je otázkou (Produkce Dever)
    Nezařazeno
  • Vzpomínky (Produkce Janaj)
    Nezařazeno
  • Zlomené srdce - ukázka (Produkce Basta)
    Nezařazeno
  • Druhá šance (prod. KingPaul)
    Nezařazeno
  • Toužíš být celebritou (produkce Dj Wladimir, master Dj Buzzty)
    Nezařazeno
  • Kameny (Produkce Petr Bobeš Pavelka)
    Nezařazeno
  • Láska na první pohled ft. Jayk3m
    Nezařazeno
  • Nejlepší časy ft. Reppy
    Nezařazeno
  • Nevrátím ft. Jan Vesely, Yanna (Piano verze)
    Nezařazeno
  • Bejt jiný
    Nezařazeno
  • Zpověď
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Pan Týpek

Na battle-nightu si byla super :) jediná výmečná :D snad poprvý co tam byla holka :D a dala si všechny :D:)) máš i super tvorbu, takže jen tak dál. Držim palce ať to dotáhneš co nejdál ;)

Adys

Vážně super produkce :).K battlu gratuluji.Zde podle bandu jsem byl ovšem úplně zmaten tvou inteligencí.Soudil jsem podle battlu,že budeš holka s průměrnou inteligencí,ze které moc inteligentních věcí nevypadne...No konec řečí jsi vážně dobrá-pokračuj a myslím si,že to dotáhneš daleko...Adys...

_ShaRiiinKa_

Hele prosím.. Shark písni mi na ajsko.. potřebovala bych s tebou něco probrat.. :) ajsko mam na profilu.. ;) kuju...
Měj se.. _ShaRiiinKa_

_ShaRiiinKa_

Tak tohle je ta naše slavná SharkAss s bettlu :) Holka.. Freestyle dáváš dobře :) ale rap? to je něco krásnýho.. :) Říkám ti,ty to dotáhneš daleko.. Jen tak dál ;) :)

Bez profilu

HENRY

Ahoj Sharkass jen ti chci říct že po BN ti příjde plno nabídek na feraturingy tak se nedej a nekaž si zatím dobrý jméno tím že budeš dělat spolupráci s každým toyem který si řekne a taky samozřejmě gratuluji

_Majulka15_

Holka ty si to moooc dáváš...;)....Viděla sem videa...Freestyle ti podle mě sedí víc..;) ale je to na tobě..;) každopádně seš dobrá..a to megálně

Llacosti

ty jo slecnoo.. :) na battle night sem nebyl ale z tich videi si to davala fag dobre cowece ;) rozjebat strapa... na to uz asi potrebujes "trochu" talentu a skillz a tys to dala hodne dobre :) ses dobraa ;) jen tag daal....

1 2 3 4 5 6810131722283646587288104118130139146151154156158 159 160 161 162 163 164 165 166168170173176180185190196201205208211213 214 215 216 217