Vzpomínky.... Nej písničkaaaa!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Vzpomínky.... Nej písničkaaaa!!!
*New track* mazec B-) přidávám.
cau pokud chces spolupraci napis mi na icq 458089535
na BN hezky vykon poprve sjem to moc neocenil rekl jsem co to vyhralo za *****ale jak jsem nad tim zafaral dobre jsi mluvil doufam ze se na BN 12 nebo 13 potkame :)mam tam v planu jet:)jen tak dal
Ten freestyle? :D to je jeden z nejlepších freestylů co sem kdy slyšel :) .. nevím, víc slov k tomu fakt nemám, prostě skvělý :)
Hele podle mě nic moc... MC Ondra zabíjí mnohem víc.... A to že vyhraješ BN ještě neznamená že seš král nebo královna na scéně... Už je to show pro děcka...
P€3@c€3, slysel sem od fellu ze si prej vyhrala neakej battle , zeby battle night ? xD .... jestli to je pravda ak to ses fakt f cajku battlerka xD ... zatim peace ....KonText
Huuuuuste ty!!Drzim pesti!!
luXus ale ozvi se mi tky nekdy pLs :D