hej tak ty si talent! davas dobre freestyle! big up
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hej tak ty si talent! davas dobre freestyle! big up
nejvic borka....huste si to davas slečno
Jojo.. Naše kráálovna jííídla xDD Zlatíí .. Náádhernýý tracky.. prostě dobrá tvorba :)
Prostě mě tam nesedí ta flow - prostě mi to přišlo jako T-Talent v dámském vydání =D..Ale prostě jen u tohohle=)...Jinak.. Jinak furt čekám kdy uděláme ten feat. který si slibujeme už 100let a jednu zimu=D...Mám se vcelku fajn:)..A co plánuju? Plánují se velké věci,jen nějak nemám čas...Ale až se k tomu dokopu,tak dám určitě vědět:)
tak nic no :( ale jinak dekuju :)
dobra tvorba bavi me to
lidi cekujte new track's a jeste pribudou nechte komenty. diky mots
peace
Šárynko fandim Ti! :) Jestli budeš mít nějaký vystoupení o prázdninách, tak dej vědět a já bych ráda dorazila! :-* Měj se hezky
°°
čau psal jsem ti že je škoda že jsme tě neviděl v 5.elementů ale strasně se mi líbi ta písnička ohledně tématu a textu jinak by mě zajimalo jestli dělaš break nebo něco podobnýho když tak na mém profilu amaterské vystoupení
Hel an ksi an men zaomela xD
ja ti rikal ze ti to slusi driv nez strapo xD
cekuj pls moji tvorbu x)
naky new tracks..
A TVOJE SCEAN SE GHODNE ZLEPSILA..tancuju streetdance moc pecak x)