Rapperka SharkaSs - Názory | Bandzone.cz

Rapperka SharkaSs hip hop-rap / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

29. února 2016
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Cesty (Produkce Dj Wladimir)
    Nezařazeno
  • Růžová královna (Remix by Dj Buzzty)
    Nezařazeno
  • Zakletá princezna - remix
    Nezařazeno
  • Stoupat výš ft. Melodyk (Produkce Dj Buzzty)
    Nezařazeno
  • Mohla jsem (Produkce Dever)
    Nezařazeno
  • Battle Night (Produkce Dever)
    Nezařazeno
  • Život je otázkou (Produkce Dever)
    Nezařazeno
  • Vzpomínky (Produkce Janaj)
    Nezařazeno
  • Zlomené srdce - ukázka (Produkce Basta)
    Nezařazeno
  • Druhá šance (prod. KingPaul)
    Nezařazeno
  • Toužíš být celebritou (produkce Dj Wladimir, master Dj Buzzty)
    Nezařazeno
  • Kameny (Produkce Petr Bobeš Pavelka)
    Nezařazeno
  • Láska na první pohled ft. Jayk3m
    Nezařazeno
  • Nejlepší časy ft. Reppy
    Nezařazeno
  • Nevrátím ft. Jan Vesely, Yanna (Piano verze)
    Nezařazeno
  • Bejt jiný
    Nezařazeno
  • Zpověď
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Stevie production

zdravim .. :)
vis, priznam se ti, ze kdyz jsem te videl v BN a to jak posilas do prdele nejlepsiho SK freestylera nefandil jsem ti a nadaval na tebe.. ale to asi jen proto, ze jsem si to jako mnoho ostatnich nemoch pripustit.. ale potom, co jsem slysel tydle tvoje novy pecky, hazu do fan a jdu te uctivat :) ..
peace a stesti do dalsich alb ;)

Lukis Kořenka

For Karlos: Tvůj názor ti neberu ale podívej se na její věk a srovnej to s textama a flow... Podívej se na např MC Zuzku, Nayke, Desire a další raperky.. Vyhrála Battle night ve 14 rocích... A podívej se na sebe :) Myslím že by tě roznesla v zubech...(Zase můj názor) Ale měl bys pouvažovat... :) míír

Mladej Pek

Ahoy tak tu poslouchám a pecka!
hale jedeš dost dobře...
Ser na Karlose:DJemu se nelíbí nikdo:DAle mě se třeba od něj nelíbí vubec nic!
Nemusím psát že jedeš dobře kdo to neslyší tak je idiot..
Ty texty sou fajne hodil bych i spolupraci dybys mela zajem...zatím ahoy.

Bez profilu

speed.xx

teda slečno:) nejsi zas tak mladsi jak já, ale sel sem na tuhle stranku po prectení rozhovoru na streamu, do ty doby se mte mel za blbku, ale rozhovorem si me zvyklala, nicmene na tuhle strank usem sel s tim ze si poslechnu zas naky pecky, zasmeju se ti (ac sme nikdy neudelal neco lepsiho:D) a pujd udal poslouchat rytmuse, ale musim uznat ze si me rozjebala:).. uprimne si te asi nebudu posutet z mobilu nebo si te nedam do mp3 pac hip hop od chlapu je lepsi:) a lip se mi libi, a mozna je to jen sovinismus :) ale od holek m ito neprijde prirozeny, ale musi mti rict ze mas muj respekt, ze si kolikrat nalozila az me kolikrat zamrazilo na zadech jako pri koncertu terisu na hiip hop kempu kdyz hraly jescie bedzie cias.. zkratka vetsinou super, ale obcas je videt neskusenost.. pokracuj dal, odepsi tady... jesi ot nejde muzes na speed.xxx@seznam.cz.. ale jesi neces nemusis.. jen by me zajimal tvuj nazor.. zatim:) hans

1 2 3 4 5 6810131722283645556676859297100102104 105 106 107 108 109 110 111 112 113115117120124129135143152162173183192199204208211213 214 215 216 217