S Gustem - Úvod | Bandzone.cz

S Gustem jazz / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Be Cool
    Nezařazeno
  • AVE
    Nezařazeno
  • Dost dobrý nápad - live
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Pár videí z poslední doby!

Drazí fanoušci,


jsme moc rádi, že vás máme a abychom vám dokázali, že na vás nekašleme a že na sobě neustále pracujeme, přitloukáme na tuto zeď několik videí z poslední doby! Vzhledem k tomu, že poslední zpráva je z října loňského roku, tak pár věcí, které stojí za zmínku, se nám přihodilo. Zúčastnili jsme se soutěží českých mladých jazzových kapel. V Jazz Fruit ani Czech Jazz Contestu jsme sice nepostoupili, zato v JazzPrix Rudyho Linky jsme se dostali do českého finále v malebných Prachaticích, kde nás porazil Miroslav Hloucal Kvartet, což je kapela jako řemen plná největších hvězd současné mladé scény. Takže i přes porážku obrovský úspěch. Snad nám to vyjde příště a vy u toho budete moct být!

Youtube Video Rk4Mj2linwYYoutube Video Rk4Mj2linwY

Youtube Video jMTjMcqZmu0Youtube Video jMTjMcqZmu0

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

martinekk

Ahoj,
dovolujeme si nabídnout možnost vystoupení v klubu JET, Orebiská 5, Praha 3.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tento email: jetclub@seznam.cz .
Klub si lze rezervovat i na soukromé akce - narozeniny atp.

Díky a těšíme se na spolupráci
kolektiv JET club
www.jetclub.cz

Bez profilu

Olga Karpecká

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné se domluvit na Vašem vystoupení, jedná se o večerní charitativní akci dne 11.8 v Praze. Pokud máte zájem, prosím, ozvěte se na o.karpecka@volny.cz
Děkuji moc,
Olga

Zobrazit všechny názory