Ave!
Neměli by jste chuť spáchat rozhovor pro webzin Innocence?
S pozdravem Enochian
http://www.innocence-music.com
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ave!
Neměli by jste chuť spáchat rozhovor pro webzin Innocence?
S pozdravem Enochian
http://www.innocence-music.com
Ave Sezarbil!
WAITING FOR THE WINTER vol 3.
Srdečně tě zveme na nejvypečenější akci letošního roku!
Akce se koná 21. 11. na Favále od 18:00!
Vystoupí:
Depresy(SK)
Galadriel(SK)
Arch Of Hell
Translunaria
Ascendancy
F. O. B.
Na místě unikátní bodypaintingová show, tombola, bohatý merch a prvních 30 návštěvníků získá příjemný dárek.
Tak určitě dorazte, bude show!
Více info na našem profilu.
Adam | AOH
Musím to eště naposlouchat ,ale na první poslech to je fakt peklo,skoro jako na planetě kde mi upadly končetiny.hahaha666
Zdar Angreste je to vysoce poslouchatelny. Smekam.
Cigan ml.
Angry, CD Dark God jsem včera poslouchal asi čtyřikrát. A jsem z něho naprosto unešen, skvělá prace!!!!!!!!!!!!!!!!
Hail of HELL.
Satan
dost dobry borci,jen tak dal...Metal4ever
Luxus, házím mezi oblíbené:)
Ave Sezarbil!!
Dovolujeme se vám oznámit, že vyšlo naše CD demo ''Věk temnoty a krve''. Hoďte oko na náš profil - dali jsme tam dvě ukázky. Snad vás zaujme naše tvorba.
Slava černému kovu!!
Ave Sezarbil !!
Bratři rád vás uvidím co nejdříve na živo;-) Tvorbě nemám co vyčíst, zda se mi ještě tvrdší než kdy byla, což je jen dobře.
Nová fošna ''Dark God'' : bude to jistě deska, kde bude temná aura jen čiřit!! Za kolik ji prodáváte?