Tak kluci...
zděs fotografie jak z pátku z Prostoru tak ze soboty z HardCafe,
http://renhule.rajce.idnes.cz/Tancirna…
http://renhule.rajce.idnes.cz…,Scound,_Deaf_99,_Seppuka_v_Hardcafe/
Ať to hraje a mě fotí !!!!
Zdar Renhule












