Selfish Son - Úvod | Bandzone.cz

Selfish Son indie-rock / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Everything Will Be The Same
  Bed Dancer
 • That's What She Said
  Bed Dancer
 • Dreams
  Bed Dancer
 • Losing My Religion
  Bed Dancer
 • Dashboard
  Bed Dancer

Kontakty

Novinky

Selfish Son přeje šťastný Nový rok :)

(Upraveno: )

Rok 2014 je za námi a začíná rok 2015. V uplynulém roce jsme nasbírali spousty nových zkoušeností, zahráli si na řadě super akcí a poznali skvělé lidi. Natočili jsme své první CD a myslíme, že dopadlo dobře; vyšlo několik vesměs pozitivních recenzí a 3 songy z něj stále můžete slýchat na vlnách RockRádia, do kterého jsme mimo jiné byli i pozváni na rozhovor.

Konečně jsme se také zavřeli do zkušebny a začali makat na nových věcech - výsledkem toho jsou zatím 2 nové písničky, ale několik dalších je rozděláno. Nám se hudební nápady v nich opravdu líbí a nemůžeme se dočkat, až je pustíme mezi vás :). V tomto roce bychom se rádi opět na pár dní dostali do studia a vydali zase pár věcí, ale to je zatím hodně předběžný plán a uvidíme, jak to dopadne. Každopádně budeme chtít teď hodně koncertovat. Společně s Amores Perros jsme pro vás připravili mini-tour, zatím potvrzené koncerty jsou tyto:

16. 1. 2015 - Mariánské Lázně (Morrison)

7. 2. 2015 - Rakovník (Na Rychtě)

14. 2. 2015 - Tachov (Garáž Trojka)

20. 2. 2015 - Tábor

7. 3. 2015 - Plzeň (Pod Lampou)

To je zatím všechno, koncerty budou postupně přibývat a my se těšíme, že si s námi přijdete zapařit :). Pro více informací hlídejte náš facebook ;).

Vaši Selfishi

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

PlzeňskéKapely.cz

Dobrý den,
představuji Vám regionální portál o hudební scéně na Plzeňsku. Na webu naleznete rozhovory, reportáže i mnoho tipů kam vyrazit a také aktuální regionální kalendář...

Snažíme se přidávat akce ze všech různých zdrojů, ale pokud byste našli chvíli času, nebojte se využít formulář v sekci koncertů a jednoduše nějaké přidat.

Pokud byste měli zájem zviditelnit nějakou Vaši akci, klidně nám pošlete e-mail s informacemi.

Statistika návštěvnosti roste a rádi bychom tento projekt dostali do podvědomí Plzeňanů a nahnali je na živou muziku z domovů.

Ještě Vás poprosím, zda byste v případě zájmu mohli sdílet naši stránku i stránku facebookovou a kdyby bylo možné domluvit se na nějaké výměně bannerů (odkazů) na stránkách Vašeho klubu, nebo kapely a našich stránkách bylo by to rozhodně super. Rozhodně to hne s pozicí webů ve vyhledávačích.

Hezký den a jsem s pozdravem
Pepé Petřík

FB: https://www.facebook.com
WEB: www.plzenskekapely.cz/
E-MAIL: info@plzenskekapely.cz/

Dáda

Mediální hvězdy :D.....paráda.....jinak gratuluju i za TR, ať to sem nepíšu zvlášť ;)

Zobrazit všechny názory