Fuck... I'm Nothing je fakt skvělá, hmm asi tak jako celý to album Je to jako jeden z klenotů naší scény jen tak dál boys!
Anet
Ahoj kluci CD je super určitě si ho koupím ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj kluci CD je super určitě si ho koupím ;)
Fuck... I'm Nothing je fakt skvělá, hmm asi tak jako celý to album Je to jako jeden z klenotů naší scény jen tak dál boys!
Jarry a Hanzi, moc díky :-D
Zdá se mi, že některé písničky jsou nahrané trošku rychleji, nevím, už dlouho jsem na Vás nebyla. Možná jim to malinko uškodilo, na koncertech mi prostě zníte líp, i když jsem na Vás už delší dobu nebyla..
Každopádně lituji každého, kdo si to nedoposlechl a zůstal jen u intra. ;)
Jsem nesmírně ráda, že jste to už konečně vypustili, BTP (!!!) a I'm Nothing zní parádně!
Těším se na koncert, kde bude album k dostání, i přes to co jsem tu uvedla jej musím mít. ))
Moc držím palce, věřím, že to rozhodně není Vaše poslední CD! :)
Ahoj, za CD chválím, písničky super jenom jsem si představovala Burn This Page trošku lepší, přijde mi že na koncertech zní líp (nemáte v plánu ještě upravovat?) :) A když jsem u Burn This Page, již jste zveřejnili intro k Freaking Cruise, zveřejníte i dubstep, který pouštíte před Burn This Page na koncertech? Tady hraje v první minutě:
http://www.youtube.com/watch?v…
Díky za odpověď
To Rada: Ano je to cembalo. :-) Drnkací strunný nástroj s klaviaturou využívaný především v Baroku jako Basso Continuo. :-D
super cédéčko. jen tak dál kluci :-D
jo řekl bych že je to cembalo
kluci, kdo hraje housle místo luigiho na koncících?
To Ráďa: Tuším, že ten zvuk je cembalo, ale údy do ohně bych za to nedal :-D...