Segment - Názory | Bandzone.cz

Segment rock'n'roll-rock'n'roll / Holešov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 1 - Live Off My Life (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 2 - Never Be The Same (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 3 - Feel Like This (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 4 - Overture (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 5 - Call For Hope (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 6 - Rising (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 7 - Disparity (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 8 - Suicide (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 9 - Standing Here Again (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 10 - Break Your Enemy (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 11 - Wasted (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 12 - Victim (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 13 - We Are The Aliens (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 14 - You're just one (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 15 - I Wanna See Your Fucking Hands (Call For Hope 2013)
    Call For Hope
  • 1 - Intro (The Universe 2012)
    The Universe
  • 2 - Freaking Cruise (The Universe 2012)
    The Universe
  • 3 - Bad World (The Universe 2012)
    The Universe
  • 4 - Where Are We Goin´ (The Universe 2012)
    The Universe
  • 5 - Burn This Page (The Universe 2012)
    The Universe
  • 6 - I'm Nothing (The Universe 2012)
    The Universe
  • 7 - Destiny (The Universe 2012)
    The Universe
  • 8 - For You (The Universe 2012)
    The Universe
  • 9 - So What (The Universe 2012)
    The Universe
  • 10 - Wake Up (The Universe 2012)
    The Universe
  • 11 - Fire In My Head (The Universe 2012)
    The Universe
  • 12 - The Universe (The Universe 2012)
    The Universe
  • 13 - Daylight (With Friends) (The Universe 2012)
    The Universe
  • 14 - Fuck You (Disco Version) (The Universe 2012)
    The Universe
  • 15 - Bad Romance (Cover) (The Universe 2012)
    The Universe

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Anet

Ahoj kluci CD je super určitě si ho koupím ;)

Bez profilu

Ráďa

Jarry a Hanzi, moc díky :-D

Bez profilu

Kejtý

Zdá se mi, že některé písničky jsou nahrané trošku rychleji, nevím, už dlouho jsem na Vás nebyla. Možná jim to malinko uškodilo, na koncertech mi prostě zníte líp, i když jsem na Vás už delší dobu nebyla..
Každopádně lituji každého, kdo si to nedoposlechl a zůstal jen u intra. ;)
Jsem nesmírně ráda, že jste to už konečně vypustili, BTP (!!!) a I'm Nothing zní parádně!
Těším se na koncert, kde bude album k dostání, i přes to co jsem tu uvedla jej musím mít. ))
Moc držím palce, věřím, že to rozhodně není Vaše poslední CD! :)

Bez profilu

Julča

Ahoj, za CD chválím, písničky super jenom jsem si představovala Burn This Page trošku lepší, přijde mi že na koncertech zní líp (nemáte v plánu ještě upravovat?) :) A když jsem u Burn This Page, již jste zveřejnili intro k Freaking Cruise, zveřejníte i dubstep, který pouštíte před Burn This Page na koncertech? Tady hraje v první minutě:

http://www.youtube.com/watch?v…

Díky za odpověď

Bez profilu

Hanz

To Rada: Ano je to cembalo. :-) Drnkací strunný nástroj s klaviaturou využívaný především v Baroku jako Basso Continuo. :-D

Bez profilu

petr

kluci, kdo hraje housle místo luigiho na koncících?

1 2 3 4 5 6810131722283646587389106121134144151156159162164 165 166 167 168 169 170 171 172174176179183188194202212223235247258267274279282284286 287 288 289 290