Semifinále v Praze
Právě jsme se vrátili z pražského Hard Rock Café. Celá kapela a čtyřčlenný technický doprovod si semifinále užili se vší parádou. Nálada byla skvělá a nerozhodily nás ani drobné technické problémy. Děkujeme našim fanoušků a hlavně fanynkám, které za námi vážily dlouhou cestu do Prahy až z naší domoviny a netrpělivě čekáme na výrok skvělé poroty.






