Sedm zbytečných - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sedm zbytečných ska-acid / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Sedm zbytečných

Upraveno:

Jste zmatení ze současného dění? Neorientujete se v ekonomice, situaci Evropské unie a světa? Slova jako fiskální unie, Arabské jaro, FED či smlouva ACTA jsou vám neznámé? Vadí vám co se děje u nás? Máte práci? Potřebujete práci? Pravděpodobně alespoň jedno z toho, každopádně určitě nevíte co s volným časem! A když už ano, kde na to brát? A vůbec, kam si jít po celodenní dřině odfrknout? Jít někam vůbec? A proč? A co alternativní přírodní zdroje, šlo by je nějak využít? Dobrá, řeknete si, nebude to zase nějaký laciná bouda? Vábnička na peníze? Speciální nabídka, objednejte si sadu nádobí a k ní zcela zdarma ne jednu, ne dvě, ne tři ale patnáct sad zdarma! OMYL! Suverénní společnost latentních muzikantů s okouzlujícím názvem Sedm zbytečných a její drůbeží kontraband spolu s útočnou dechovou sekcí a dalšími pomocnými oddíly má pro vás a jedině pro VÁS jedinečnou nabídku! V 45 minutách neinvazivní vesměs poslechové terapie vás zbaví nánosu stresu a dalších negativních civilizačních vlivů, uvolní a odváže vás, jako jediný (!) bonus vám napoví na všechny důležité otázky, které by vás mohly trápit. Poslechněte si ukázky z naší terapie zde na bandzone.cz zcela zdarma.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Bažina

Ahoj,
sháníme ska do klubu v Praze 4 - Komořany, máte-li zájem si zahrát, prosím napište mi na email v kontaktech.
Mějte se
Eva (Bažina klub)

Fylyb

Děkuji za Povaleče, i ve chvíli, kdy jsem skončil bez vyhlídky odvozu domů, bez peněz, abych si jej zařídil, bez alkoholu a cigár ze stejného důvodu a bez přítelkyně, která na mě srala celý festival, mne terapie vaší hudbou vytáhla ze všech chmur a uvrhla do extatického světa chaotického poskakování ve sporém odění, zpěvu již notně ochraptělého a čirého, ničím nerušeného štěstí.

Zobrazit všechny názory »