Sedmá vlna - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sedmá vlna power-crossover / Ústí nad Labem

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Sedmá vlna opět společně na jednom pódiu!

Kapela SEDMÁ VLNA se 17.1.2015 opět sejde na jednom pódiu v kompletní sestavě při příležitosti křtu nové desky s názvem "Věk bestie" jejich následovníků NERREA.  Desku budou totiž křtít její bývalí členové a naši kamarádi ROMAN HAASE a ZBYNĚK HAASE, dnes působící v ALEŠ BRICHTA PROJECTU. Akce začne ve 20:00 v Ústeckém klubu DOMA ,tak přijďte. Těšíme se ukrutně!!!

Z Roudnice nad Labem Vám přijede zahrát výborná kapela-WILD ROSES http://bandzone.cz/wildroses, z Teplic se přivalí řádně zahuštěná mašina-SCHLAK http://bandzone.cz/schlakcr. Bude to takový severočeský mejdlo.

NERREA


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

LubomírHotový&spol


Bez profilu

Teda muzika-ty rify super-zpěv už je dle mýho soudu na hraně-leč je to v češtině a to boduje.Jenom srozumitelnost textu je poslabší-tak nevím o čem se zpívá.Protože textová a duchovní stránka věci mne hodně zajímá-jsem Kristovec.Za každou zvukovou - či obrazovou info.je jistá duchovní moc a to je důležitý vědět- čemu-a nebo komu jsem vystaven-ovlivněn.Líbí se mi vaše muzika- jen otázka: Kdo může říct- jsem nevinen-Stopy nevinnejch-Všichni jsme hříšníci a jenom Ježíš Kristus obstál úplně ve všem a je tím nevinným Beránkem Božím-co nás vykoupil na Golgotě.Je třeba přijmout Jeho Spásu a milost-Nebe i peklo je real......Hodně zdaru v hledání pravdy....K.L.H.

Ivča Mandolinwolf Danešová


Bez profilu

Ahoj kapelo, máte-li zájem si zahrát v Moto Pivnici 13 - Moto Areál Chabařovice napište. Ivča Mandolinwolf, motoareal@seznam.cz

Zobrazit všechny názory »