Section Four - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Section Four crossover-rock / Frenštát p. R.

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Music from outer space

Nuže. Včerejší koncertní večer je za námi, tudíž by nebylo od věci učinit malé shrnutí.

Přišli lidé. Přišel blíže nespecifikovatelný počet lidí, který zapříčinil, že se celá akce nedostala do finanční ztráty, jak jsme všichni očekávali.

Hrálo se nám dobře, publikum bylo tolerantní, a to nejen k nám, ale i k Without Money a Podzimnímu Polibku, kteří následovali.

Bohužel byl závěr akce mírně poznamenán rozbitým basovým kombem a posléze i nefungujícím zpěvovým aparátem, což si právě kluci z Podzimního Polibku vůbec nezasloužili, ale ta smůla je asi nepustí.

Ještě chci poděkovat všem fanouškům, fanynkám a lidem, kteří se přišli jen podívat a přesvědčit se, že se jim naše hudba nelíbí (což byla cca většina). Především potom děkuji všem, kteří nám pomáhali s organizací, ať už před či v průběhu akce.

Na slyšenou...


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Jičínfest - Novojičínský festival

Ahoj !! Chcete si zahrát na festivalu Jičínfest 2015 ??
Můžete se přihlásit na našem webu www,jicinfest.cz v sekci PŘIHLÁŠKY a to od 15.3.2015 , pokud splňujete pár základních podmínek :
1) hrajete pouze vlastní tvorbu
2) nejste profesionální kapela a neživíte se muzikou/kapelou
3) máte profil na Bandzone a na něm minimálně 3 nahrávky
4) jste z bývalého okresu Nový Jičín a nebo okolí do 25km od NJ
Po uzavření přihlášek vybere porota umělce a následně je osloví . Více informací na našem webu www,jicinfest.cz

Jičínfest - Novojičínský festival

V tradičním termínu v polovině prázdnin se bude konat jubilejní 10. ročník festivalu Jičínfest. Tento populární festival nabízí již celou dekádu svým návštěvníkům nevšední zážitky plné muziky, zajímavých hostů a dalších festivalových aktivit. Jako vždy zahrají nejen kapely z okolí Nového Jičína, ale jak je zvykem, taky hvězdný host, který určitě zaujme spoustu posluchačů nejen rockové muziky. Na dvou pódiích se letos vystřídá celkem 13 kapel, které budou vybrány organizátory. Rádi bychom proto oslovili kapely z bývalého okresu Nový Jičín, hrající vlastní tvorbu, které mají zájem zahrát na výročním 10. ročníku festivalu, aby se přihlásily na e-mailu info@jicinfest.cz nejpozději do 1. 3. 2013 a daly tak příležitost organizátorům vybrat kapely, které by společně s námi oslavily tento mezník v historii jednoho z nejpopulárnějších festivalů v Novém Jičíně.

Zobrazit všechny názory »