Awe pánové tak držím palce při výběru nového bijce a přeji hodně úspěchů do budoucna!!!
agimar
si děláte prdel ne ......
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
si děláte prdel ne ......
Awe pánové tak držím palce při výběru nového bijce a přeji hodně úspěchů do budoucna!!!
Přidejte si bejci tu Plzeň do koncertů ;-)
.....je to temný.....Co dodat? Snad jen velkou kliku při hledání bassmanna...Ať vám to šlape! HELL!!!
Čerstvá recka na vaše EPčko - http://sicmaggot.blog.cz/0912/secret-of…
Report ze 13.11.2009
http://www.metalzone.info/cz/index.php…
Marky
21/11 HRADEK NAD NISOU "DELNICKY DUM":
ROOT (black metal kult, Brno)
CLOSEKNIT (gothic metal, Liberec)
CARPE NOCTUM (death metal, Nemecko)
kazda hlava = vrtulnik bude vitana!
Zdravím kapelu a posílám odkaz na fotky z pátečního koncertu v Praze
http://www.facebook.com/album.php?aid=1…
Marky
Senzační akce v tu sobotu, sice mi málem uletěla palice, ale tak to má být :)) To nejlepší nakonec :) Přeji pěkný nedělní večer.