Jéé, tak to já už se rovnou ozývám, že zájem JE!!! :-) Když jsi zmínila i grafiku - přes léto chceme konečně rozjet i oficiální web a pomoc s designem bysme taky uvítali... Zatím ahoj a určitě budeme ve spojení. ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jéé, tak to já už se rovnou ozývám, že zájem JE!!! :-) Když jsi zmínila i grafiku - přes léto chceme konečně rozjet i oficiální web a pomoc s designem bysme taky uvítali... Zatím ahoj a určitě budeme ve spojení. ;-)
Milej, zlatej Peti, Tebe nebejt, tak ani nevim, že něco jako Navar a teď Sebastien existuje.
Jinak co se týče reklamy na další koncert (2010) tak bych snad mohla i přiložit ruku k dílu, grafika, plakáty, fotky, reklama v rádiu, novinách, to mi není cizí. Takže kdyby byl zájem, tak se stačí ozvat. M.
Martina: MĚ????:-o ja něco udělal?
Tak kluci, koncert výbornej! Zažehli jste ve mně po dlouhý době fanouškovství k Navaru/resp. k jeho pohrobkovi - Kuba se mnou nesouhlasil, ale mě se líbilo ozvučení rytmiky:o) Jinak mě fakt příjemně překvapila část s Julianem a Vozábovcema - oproti koncertům před tou spoustou let kdysi to mělo koule!
Ahoj :) Moc děkujeme za tu chválu!!! Jsme moc rádi, že vám koncert udělal - tak jako nám - radost! ;-) Bylo to poprvé, co jsem se pustil do organizace takhle velký akce a za rok budu zkušenější, takže i ta propagace (viz. Martina) bude lepší, slibuju! :-) Asi to na nás bylo i vidět - my všichni muzikanti jsme si ten večer fakt skvěle užili! Vlastně už v průběhu večera nás napadlo, že musíme tuhle akci zopakovat, takže akce "11 let NAVARu", nebo "SEBASTIEN - NAVAR years II.", bude ještě vymakanější! :-) Zatím ahoj, vážně moc děkujeme a přeju spoustu dobrý muziky :), Jirka
I já děkuji za včerejší večer - noc. Chválím Všechn y zůčastněné, bylo to moc dobrý, jen pro příště bych měla maličkou připomínku. Až budete opět něco plánovat, tak lepší reklamu, aby bylo víc lidí, hodně lidí o Vás vůbec nevědělo a to je škoda škodná. Můj dík patří všem, alůe zejména Tobě, Peti
Fotky ze včerejší zábavy - http://www.pilis.bloguje.cz/787540…
Včera luxus těším se na fotky , akorat se omlouvám že sem sprznil textově Ďábla mora :( jinak atmodféra parádní:)
mám kocovinu..ale pamatuyu si všechno:D:D výročák fakt dokonaley kluci, ale (chápu, že radek s ondrou mě osobně nikdy neviděli) jirko, až mě příště uvidíš, zkus si mě už zapamatovat:D
Jo ale mám dotaz, ta písnička Dorian Portrait má něco spol s divadelní hrou the picture of dorian gray od oscara wilda???
Jo, byla to P A R A D A !!! Jsem pro, aby se dělal výročák minimálně jednou do roka :-D Mělo to šťávu a bylo to uvolněný ... moc jsem si to užila. Ať vám to takhle šlape i dál! PS - fotky stojej za to ;-)