nn, nemám žádný svoje stránky ani nevim jak se to dělá :o). Samozřejmě jsou vám mé fotky plně k dispozici, pokud si u nich nepřečtu, že to fotil někdo jiný :o). Má je Jirka, kdyby ses k němu dostala dřív nebo se můžem nějak domluvit na předání, na flešce by to bylo asi nejlepší. Jinak můj mail t.rehakova@seznam.cz dívám se tam častějc jak na bandzone.







