Ahoj :-] Rad bych dodal, ze Fabio je vazne skvelej, a to nejen jako zpevak!!! Pomaha nam s jednim labelem [jmeno prozradit samozrejme jeste nemuzeme] a kdyby se to povedlo, byla by to teprve poradna bomba!!! :-D Jsme strasne radi za vsechny, kteri se nam ozvali, ale sam Roland a prave Fabio nam pomahaji i daleko nad ramec jejich ''povinosti'' a patri jim za to nas velky dik! ;-] Jeste pred rokem by nas ani v nejdivocejsim snu nenapadlo, ze budeme v souvislosti s nasi deskou sklonovat takovy JMENA! :-D V kvetnu v Hronovicky se chystame pred samotnym koncertem poodhalit detaily z pripravy alba a doufam, ze se vsichni zucastnite - bude to stat za to!!! ;-] Zatim ahoj a mejte se v Cechach krasne...
Skotsky farmar Jirka :D