Sebastien - Názory | Bandzone.cz

Sebastien metal-symphonic / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Nechtěná
    Integrity
  • Labyrint
    Integrity
  • Tornádo
    Integrity
  • Fight For Love (feat. Yannis Papadopoulos)
    Behind The World
  • Amy
    Act Of Creation
  • Die In Me
    Act Of Creation
  • Winner
    Act Of Creation
  • Stranger At The Door
    Dark Chambers Of Déjà Vu
  • Sphinx In Acheron
    Dark Chambers Of Déjà Vu
  • Last Dance At Rosslyn Chapel
    Dark Chambers Of Déjà Vu
  • Femme Fatale
    Tears Of White Roses
  • Dorian
    Tears Of White Roses
  • Silver Water
    Tears Of White Roses
  • Jdou
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

ddc

Nevadi vam podobnost s nazvem kapely ,ktera existuje uz od roku 1987 ? Predse jen Sebastian a Sebastien je skoro totez.Treba jako Citron a Citrus ;-)
.

Bez profilu

d.heard

Jirka SEBASTIEN:
Tak jako stim žeby EDGUY vykradli Vitacit bych moc nepočital, vlastně vubec:D pochybuji že Němci vubec vědej kdo to Vitacit je:)) To spiš je přijatelnějši ta druha možnost, tedy, že vy kopirka že:D Ale dobře, beru to... jsem zvědav natu vašu desku a pokud to bude taka pecka jak řikate, dostavim se sem a pokorně se omluvim :D Jinal, na kdy ji vubec planujete??

Bez profilu

Coverdian

beee my part o´d...hearddd... pokud opravdu počkáš na album, ta ti garantuji, že pujdeš do KOLEN

Andy | SEBASTIEN |

2d.heard: na webu se pracuje a s dokončením desky bude hotovej! Teď jsem si poslechl (poprvé) taky tu skladbu od Edguy a souhlasim s Petou. Podobnost tam fakt je, ale záměr v tom rozhodně nebyl.
A album bude na uplně jiným levelu než to co je tady, to můžu taky slíbit;-) Nevim čim to je (jestli zvukem nebo producentskýma zásahama Rolanda?), ale teď ty skladby zněj opravdu víc heavy až power, takže snad se ti to bude líbit! Tady to opravdu nemá ani zdaleka takovou šťávu. A co se týče hostů, tak se tam teda "kurevsky" hoděj;-) Díky za názor a doufám, že tě nový skladby uspokojej víc než to co je teď v playlistu!;-)

Petr Kovačka

d.heard: no upřímně ja třeba Edguy neposlouchám ale na tvoje upozornění sem si ten song pustil a musim uznat že.........na tvém tvrzení něco bude:D Ale v dnešní době je už těžký vymslet něco, aby ti někdo potom nenapsal že je to vykradačka něčeho jinýho:D
A k ty desce: Můžu zaručit že to bude opravdu koule-trhající deska:D

Bez profilu

d.heard

Ježiš :D až ted sjem si pustil vaš song zavidim a sjem v šoku:) Je mi jasne že jste fanoušci Edguy, taky sjem ale až takle okatě zkopirovat jejich riff z Down to the Devil jste teda nemuseli:) Ted sjem nato vaše dilo zvědavv ještě vic :D

Bez profilu

d.heard

Přeju vam ty super hosty na vaši new desce..ovšem, upřimně nedovedu si je uvas představt.. Vaše hudba mi přijde (soudim pouze z poslechu tady toho co tu mate) Že hrajete still ktery jejich fanoušek z domacich kapel přejde z usměvem:) Takovej po česku rock metal co docela nudi..Nevim, možna mate na desku připravene něco jinčiho vic heavy..Power.. no sjem teda zvědav jak to bude cele snima znit:) Jinak...vy emate officialni stranky???

Jirka - SEBASTIEN

Ahoj :-] Rad bych dodal, ze Fabio je vazne skvelej, a to nejen jako zpevak!!! Pomaha nam s jednim labelem [jmeno prozradit samozrejme jeste nemuzeme] a kdyby se to povedlo, byla by to teprve poradna bomba!!! :-D Jsme strasne radi za vsechny, kteri se nam ozvali, ale sam Roland a prave Fabio nam pomahaji i daleko nad ramec jejich ''povinosti'' a patri jim za to nas velky dik! ;-] Jeste pred rokem by nas ani v nejdivocejsim snu nenapadlo, ze budeme v souvislosti s nasi deskou sklonovat takovy JMENA! :-D V kvetnu v Hronovicky se chystame pred samotnym koncertem poodhalit detaily z pripravy alba a doufam, ze se vsichni zucastnite - bude to stat za to!!! ;-] Zatim ahoj a mejte se v Cechach krasne...
Skotsky farmar Jirka :D

1 2 3 4 5 6 7911131517 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28303234 35 36 37 38 39