Já sem ohromenej... takovouhle úroveň sem tady asi nikdy nečekal... Já si tu desku asi musim koupit, tohle nejde neocenit... skvělost...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Já sem ohromenej... takovouhle úroveň sem tady asi nikdy nečekal... Já si tu desku asi musim koupit, tohle nejde neocenit... skvělost...
Jak někdo může diskutovat o tom, že je cena přemrštěná a argumentovat tim, že je tohle česká kapela? Proberte se...já jsem naprosto nadšenej! Zvuk perfektní (aby taky ne :D), perfektně zvládnutý nástroje i vokály, excelentní hosté...klobouk dolů, pánové :) Moc držim palce, ať se desce daří! Zasloužíte si to! :)
Lihoš
To jsme moc rádi, že se to vyplatí! Snad bude takových lidí víc;-) Oficiální web bude částečně zprovozněnej do pátku, část už je hotová teď, zbytek budem postupně doplňovat v příštím týdnu. Andy
Tak jako, vzhledem k tomu na jaké urovni vaše hudba je a kdo všechno na desce učinkuje se to dá chápat i jinak a rozhodně se vyplatí mět vaší desku doma:) za 4 dny to má být venku teda.. Kdy mužem očekávat nějaký officiálky?? Jako, už je na čase ne? :D
No jo bohužel zahraniční vydavatelství = zahraniční ceny:-(
Možná by stálo za pokus objednat to v UK za 12,5 €
http://www.play.com/?cur=258
...píšou, že poštovný je zdarma. Ale nestudoval jsem to do detailu, pár desetikorun by se snad dalo ušetřit:-) To je asi tak nejlevnější co jsem našel.
Na to že jste Česka kapela vaše cd stojí jak ty zahraniční.. Ale otom vy asi nerozhodujete..
Ahoj Žito, díky moc za vzkaz i za hlas! O distribuci CD do kamenných obchodů právě jednáme, takže uvidíme co z toho vypadne:-) Každopádně už teď se dá předobjednat na následujících odkazech;-) Stačí zadat název desky....
http://rockextremum.eu/cz/
http://www.audio3.cz/
Zdravím a přeji mnoho úspěchů. Pravidelně hlasuji na metalparádě a musím říct, že vaše skladba mě jednoznačně zaujala. Nešlo jinak, než pro vás hlasovat. Až vám vyjde avizované CD, rád si ho koupím. Bude-li to možné, dejte mi, prosím, vědět, jak bude probíhat distribuce, nebo kde bude možno CD koupit.
Díky, Žito.
PS: Zvučná jména v seznamu hostů jako třeba Amanda nebo Roland - to zní opravdu lákavě.
...a další
http://www.powerofmetal.dk/reviews10…
Další recenze
http://www.metal-temple.com/site…