Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

SCREAMING SKULL thrash-country

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Masturbation Is Salvation 121 ×
  • Religion Of Gasmask 73 ×
  • 10 Seconds 55 ×
  • What Sheduh Keeps (renewed) 20 ×

Novinky

"What Sheduh Keeps"

Vyložil jsem demoverzi, vlastně, začátek této skladby, kerá se ještě bude upravovat, jak název, tak i celá skladba. Přesný termín dokončení není zatím znám, ale vzhledem k množství volného času, kterým teď disponuji, zanedlouho.

V podstatě, bude se jednat o jakýsi tribute-song JUDAS ISCARIOTovi na song "The Wind Stands Silent". Trochu je slyšet i ta nezvykle náhlá odchylka od mého stylu, v němž skládám a pracuji.

 

Dále, ke slibované skladbě "Eyewitness Of The Nuclear Flame" - potěším, ano, je v dosti pokročilém stádiu. Čili, neplytvaje slovy, blíží se ke konci její vytváření. Připravte se, bude to docela dlouhá skladba (což je taky dost nezvyklé).

 

Inu, zatím si můžete poslechnout lehkou improvizaci s názvem "10 Seconds" - minutka od SCREAMING SKULL.

 

 

 

...we will be back with the first napalm strike that covers the Earth.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Vojtěch Kašpar Luňák

Dobrý den, ahoj.

Uvažuji o založení internetového rádia /metal-rock/.
Zjišťuji, kolik kapel by mělo zájem mít zařazeny do „vysílání“ nějakého internetového rádia 1-2 skladby. Pokud jich bude pár, tak z toho asi rádio těžko vzejde a dál Vás otravovat nebudu, pokud to bude vypadat na slušný playlist, pošlu pak mail a další info.

Pokud byste měli zájem, pošlete mi zatím prázdný mail na rockmetalradio@seznam.cz a do předmětu napište rockmetalradio !!!!!

Podmínky by byli:
- nahrávka v poslouchatelný kvalitě
- nemít své skladby registrované pod OSOu, ani jiným správcem autorských práv
- akceptovat, že zatím nebude možné nabídnout kapelám honorář

Rád bych, aby se muzika českých kapel dostala další cestou k potencionálním posluchačům.

Zatím ať se Vám daří!

Vojta

P.S.: Kdyby jste potřebovali grafické práce, portréty, nebo trika i ručně malovaná - FB MEESHA, nebo mishawick.wix.com/miwi

Unborn

Čau Vlku, žiješ ještě vůbec nějak? ZPokud jo, tak tě zveme ke shlédnutí našeho nového klipu na skladbu No Escape!! Je k dispozici na našem profilu, kde se rovnou dočteš i poměrně dost zásadní novinky z našeho tábora! U klipu budeme rádi za každý názor. Měj se! Za Unborn - Saša

Zobrazit všechny názory »