Scrawled - Úvod | Bandzone.cz

Scrawled death-hardcore / Aš

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • DELIRIUM - Intro
  Nezařazeno
 • DELIRIUM - Poslední Revoluce
  Nezařazeno
 • DELIRIUM - Paralela
  Nezařazeno
 • DELIRIUM - Nikdy
  Nezařazeno
 • DELIRIUM - Impérium
  Nezařazeno
 • DELIRIUM - Outro
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Po třech letech se probíráme z Deliria

(Upraveno: )

Únor roku 2011 - sestava pěti nadšenců, říkající si Scrawled, vyráží společně s jedním externím výtečníkem do jihočeské vesničky Čestice s jasným cílem – nahrát své první studiové EP. V mrazivý podvečer nás ve svém domě vítá Honza Kapák i pes Punťa a začíná několikadenní nahrávací proces prokládaný atmosférou, na kterou nikdo z nás nezapomene.

Ano, od nahrávání uplynuly 3 roky, většina skladeb byla už dávno zveřejněna a na jednu z nich byl natočen klip, ale EP nebylo nikdy fyzicky vydáno – až nyní. Najdete na něm 4 skladby (Poslední Revoluce, Paralela, Nikdy, Impérium), intro a outro. O grafickou stránku se postaral Roland Havran, za což mu patří velké poděkování a zásluhy nese rovněž Rostislav Rieger, který přispěl vyšperkováním nahrávky drobnými zvukovými úpravami, fotografiemi obsaženými v bookletu a v neposlední řadě organizací úkonů spojených s jejím vydáním. Veškerý jeho obsah najdete v tuto chvíli na bandzone k poslechu a na uloz.to (http://uloz.to/xZGPDqcE/scrawled-delirium-ep-rar) ke stažení v nezkomprimovaném formátu. Vy, kteří chcete mít EP ve fyzické podobě, prolistovat si booklet a podpořit kapelu, neváhejte a kontaktujte libovolného člena – jeden kus za 80 Kč. Takže si užijte poslech a jakékoli ohlasy vítány!

Kdo by se zajímal o současnější dění kolem Scrawled, tak máme několik nových skladeb, které jsou v trochu jiných hudebních vodách, než starší tvorba. Napovím, že pomyslné misky vah naší tvorby se od death metalu přiklání spíše ke crustu a hardcoru, ale škatulkování je mnohdy nicneříkající, takže raději prozradím, kdy budete mít možnost si nový set poprvé poslechnout a řádně si na něj zatančit, a to sice v hranickém Pekle, které proběhne v druhé polovině dubna (datum bude upřesněno později). Dále probíhají nějaké investice do aparatury, takže i po zvukové stránce lze očekávat posun.

Toť od nás vše, sejdeme se v Pekle!!! <3

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Faba

Cmoudi, schovejte mi prosim treba tak pet placek, ok? Diky, love <3

Bez profilu

MetalGate Massacre

Registrujte se do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

Zobrazit všechny názory