Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sceleton rock big-beat / Toužim

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Ženy (demo 2003) 230 ×
  • Rockovej bál (demo 2002) 192 ×
  • Boží mlýny (demo 2003) 198 ×
  • Hollywood (demo 2003) 150 ×
  • Zůstaň klidná (demo 2003) 142 ×
  • Formule (demo 2003) 129 ×
  • Hospůdka (demo 2001) 300 ×

Novinky

INFO

Upraveno:

Toužimská kapela Sceleton je již minulost. 

Míra Sagy Kovářík (zpěv)  - bydlí a pracuje v Praze. Věnuje se rodince a když zbyde čas, proletí se na motorce. Prostě šťastný člověk.

Milan Morák Flígr (basa) - bydlí napůl v Toužimi a napůl v kamionu, v týdnu točí koláčem náklaďáku, o víkendu peče Pizzu a věnuje se svým láskám .. Jarušce a Élišce. Prostě šťastnej člověk.

Pepa Choze Pavlíček (kytara) - bydlí a pracuje v Toužimi, aktivní člen kapely Mawson. Když zbyde čas na rodinu, věnuje se manželce a synovi. Pěstuje zeleninu, obdělává záhony, jezdí na kole a chodí na houby. Prostě šťastnej člověk.

Petr Pebza Slavík (kytara) - bydlí a pracuje v Plzni. Aktivní člen Plzeňské legendární rockové kapely M.A.S.H. Když s kapelou zrovna nikde nehraje, věnuje se manželce a dceři. Jako správný elektrikář má k jakékoliv práci velký odpor, pro výplatu chodí s napětím a pivo leje proudem. Má krásný dům, krásné auto, krásné tělo a krásné vlasy, prostě šťastnej člověk. 

Pavel Black Černý  (bicí) - bydlí v Toužimi, pracuje v Plzni. Aktivní člen Toužimské kapely Mawson a legendární Plzeňské kapely Kečup. Prostě šťastnej člověk.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »